Jump to content
Dogomania

popuszczanie


Okamia

Recommended Posts

Moja sunia w typie goldena od chyba praktycznie urodzenia ma problem. Cały czas popuszcza mocz. Normalnie siusiu też robi i to kilka razy dziennie ale popuszcza praktycznie cały czas. Gdy biega, śpi czy leży. Mała była oglądana przez dwóch wetów i obaj przepisali tabletki: Ditopran i Furaginę przy czym drugi stwierdził, że jakieś konkretniejsze badania to dopiero ok 8 miesiąca życia.

Czy ktoś z Was spotkał się z takim przypadkiem?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

czytałam o przypadku młodej suczki która również tak często popuszczała mocz i okazało się że przyczyną była jakaś wada wrodzona bodajże zwieracza pęcherza ( teraz już nie pamiętam ), którą to wadę po wykryciu skorygowano chirurgicznie

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moja poprzednia suczka miala ten sam problem. Od kiedy ją przynieśliśmy do domu miała problem z popuszczaniem. Najczęściej właśnie podczas snu...wstawała cała mokra.

Byliśmy z tym u chyba z 6 weterynarzy i każdy wystawił inną diagnozę. Pierwszy, że to zapalenie pęcherza...przepisał zastrzyki - nie pomogły. Drugi mówił to samo, przepisał tabletki... potem mówili, że to chore nerki, dali karmę weterynaryjną..nie pomogła. Po drodze jeszcze twierdzili, że to przewlekłe przeziębienie. Potem wymyślili, że to niedorozwój zwieraczy... robili jakieś badania, znowu dostawała zastrzyki... też nie pomogło. Może rzeczywiście operacja by była jakimś rozwiązaniem, ale nie została nam zaproponowana. Tak więc pies przeżył 9 lat i całe życie siusiał pod siebie i ledwo wytrzymywał 2 godziny bez wypuszczenia na dwór i nikt nie wiedzial tak naprawdę co mu dolega :-/ ręce opadają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...