Jump to content
Dogomania

*~* Łobuz CoCo *~*


Nati28

Recommended Posts

No No No jak na takiego łobuziaka całkiem grzecznie i dzielnie znosi kąpiele:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: a co ile powinno się kapać yoreczki żeby bo w zasadzie są rożne wersje a my dopiero zaczynamy przygody z kąpielą i idzie nam coraz lepiej i nie wiem czy kąpiel robić regularnie czy tylko wtedy kiedy już moja mała się wybrudzi i jest to bardzo konieczne:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poprosimy więcej zdjęć tego ślicznego Yoreczka :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: moja pixi jak ze mną ogląda zdjęcia na forum to zauważyłam że na żadnym profilu się tak nie interesowała zdjęciami jak na twoim widocznie kawaler wpadł w oko:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']Pixi się zakochała :evil_lol::evil_lol::loveu:[/quote]

Widocznie:loveu::loveu::loveu: a najbardziej zainteresowana jest zdjęciem w wannie aż monitor w laptopie mi wylizała jak zostawiłam kompa na łóżko żeby zrobić sobie kawusię:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nati28']Mnie nie ma na forum a tu takie historie wypisuja :p
Coco jak narazie jest wolny, wiec jak Pixi podrosnie to kto wie... :evil_lol:[/quote]

No hehehe zarazie to jeszcze jest niepełnoletnia:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: wiec o amorach może zapomnieć ale w przyszłości kto wie:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...