Jump to content
Dogomania

Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


marlenka

Recommended Posts

i turkuciów podjadków, jak mnie od tylca wredziuch gryzie...

chciałam sprostowac, ja kajka nie nazywam pieszczotliwie tak, jak napisała abrakadabra, tylko tam jest końcówka ku. czyli wychodzi poj*bku. to jest zupełnie inna sprawa, wręcz miłosne gruchanie ;-)


u abrakadabry za to jest inaczej, bo u niej to psy ją wyzywaja, zwłaszcza amor, ten to nieustannie ;-).

a u marleny zazwyczaj jakieś głuche uderzenia, stukoty, jeki i wogóle nie wiadomo, co tam się dzieje. dowód. jeden pies ma popękane zęby....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj Nugatek miał wyrywane kły , i usunięty kamień , było cieżko bo kły były przyrośnięte do kości ale już jest po wszystkim . Rano jak dzwoniłam to się wetka nie mogła nachwalić że taki grzeczny że macha ogonkiem na jej widok . Musze Nugacikowi kupić jakieś puszki bo narazie będzie musiał jesć miekkie.
Oczywiście koszt zabiegu ponosi fundacja więc jakby ktoś mógł wspomóc finansowo OS to byśmy były bardzo wdzięczne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']nugat chciał na kolana, to oczywiste. zdrajca ;-)[/QUOTE]

Albo chciał wyjśc z klatki bo go uwiezili . Moje maleńkie dziecko .
Dzwoniłam do wetki i niestey koszt bedzie trochę większy bo mu zeby przyrosły do okostnej i była to długa operacja , bardzo sie nameczyli zeby mu to usunąc. Ja już mu kupię od siebie jakies lepsze puchy , na te kilka dni , tylko on biedny swoich kabanosików nie bedzie mógł zjeść i cały frolik dla baraka zostanie . :)

Link to comment
Share on other sites

kryzys w boguszycach. w związku ztym bazarek - dziewczyny, plis, reklamujcie, gdzie sie da. banerek tez jets. im więcje licytujących, tym lepiej, bo tu potzreba nie jest 100 złotowa....

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179599-TOTAL-CD-DeDektywa-Inwektywa-z-AUTOGRAFEM-dla-kupujAE-cego-do-16-02?p=14072805#post14072805[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']kryzys w boguszycach. w związku ztym bazarek - dziewczyny, plis, reklamujcie, gdzie sie da. banerek tez jets. im więcje licytujących, tym lepiej, bo tu potzreba nie jest 100 złotowa....

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179599-TOTAL-CD-DeDektywa-Inwektywa-z-AUTOGRAFEM-dla-kupujAE-cego-do-16-02?p=14072805#post14072805[/URL][/QUOTE]

ja nawet zalicywałam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']A co to sie z sadlem stalo, nic o tym nie wiem:crazyeye:[/QUOTE]

Nugat jak przyjechał do mnie to ważył ponad 10 kg , teraz waży 7,4 dlatego Anna pisze że sadło zabrali , a jeszcze nie tak dawno sama do mnie na odchudzanie chciała przyjechac :)
Ciotki trzymajcie kciuki .... dziś wizyta dla Nugata Joanna 83 da znac jak poszło .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...