Jump to content
Dogomania

Misiek, młody mały milutki piesek, TYCHY/śląskie! MA DOM!!!


kaja555

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='psiama']Misiek ma fajnych kolegów w boksie :razz:[/quote]

ten chudy to piesek, a czarna z kołnierzem to sunia, strasznie biedna, ciągle się w kółko kręciła :shake:

a picasa sobie dopiero założyłam, bo się obraziłam na fotosik, i nic jeszcze nie wiem:)

Link to comment
Share on other sites

Jak tam nasz śliczny psiaczek?:loveu:Mordkę ma przesłodką i mam nadzieję,że szybko znajdzie domek,A może pomyślimy o jakimś DT:multi:To biedactwo już swoje przeszło w krótkim życiu a mimo to uwielbia ludzi,Jest taki kochany,proszę pomóżmy mu wspólnymi siłami znalaleść choć płatny DT,Ile będę mogła to pomogę bo najważniejsze jest by trafił do SUPER domku i był szczęśliwy:lol:

Link to comment
Share on other sites

BYłam normalnie w szoku jak go zoabczyłam, dwa tygodnie temu przywiozłam wystraszonego psiurka, który i ze spuszczonymi uszkami lizał mnie po rękach i chciał zakopać sobie kawałek parówki - a teraz taki uśmiech na powitanie...
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_0ZcWZoaRBi8/Skh2CavKBHI/AAAAAAAAAHc/BtfwB0BpWXw/s720/SNB14635.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Psiama - rozglądać się! :diabloti: Misiek pojechał do Chorzowa! :crazyeye:

Niestety pracownicy schroniska nic mi więcej nie mogą podać, a niestety Ci państwo do mnie wcześniej nie dzwonili :-(

A tak bym chciała wiedzieć jak tam Misiek się ma....:-(

Link to comment
Share on other sites

Otwieram oczyska szeroko, jak go spotkam to chyba rykne ze szczescia :loveu:.

Rozwalaja mnie te zasady schroniskowe, ale w dobie ochrony danych rozumiem podejscie :p.

Moze to ktos z telefonów, kto zdecydowal sie po prostu pojechac po psiaka i tyle. No bo od kiedy ludzie z Chorzowa jezdza po psiaka ze shcroniska tyskiego, majac przeciez chorzowskie po drodze i nietylko .... :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiama']Otwieram oczyska szeroko, jak go spotkam to chyba rykne ze szczescia :loveu:.

Rozwalaja mnie te zasady schroniskowe, ale w dobie ochrony danych rozumiem podejscie :p.

Moze to ktos z telefonów, kto zdecydowal sie po prostu pojechac po psiaka i tyle. No bo od kiedy ludzie z Chorzowa jezdza po psiaka ze shcroniska tyskiego, majac przeciez chorzowskie po drodze i nietylko .... :eviltong:.[/quote]

Ludzie na pewno pojechali widząc jego ogłoszenie, ale ja podawałam namiary i na siebie i na schronisko. Niestety do mnie nie dzwonili.

Może się właściciele sami odezwą. Kurcze, tyle się działo z tym psiakiem a teraz nic nie wiem.... szkoda.

Link to comment
Share on other sites

Misiek śliczny piesek więc było wiadomo,że długo miejsca w schronisku nie zagrzeje :lol: ale to smutne, ze nie wiadomo gdzie trafił :shake:.Mam nadzieję,że Misio będzie miał super domek i wspaniałych właścicieli i że nowi państwo się odezwą...i choć słówko napiszą o Miśku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...