Jump to content
Dogomania

Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora


ponka1

Recommended Posts

[quote name='sleepingbyday']tak, napisałam do szamanki. kto sie pokłócił, to wie, mozna sobie zapisać te posty, jak sie chce je miec, ale tuptkowi wnosze o oczyszczenie wątku.

QUOTE]
Dobrze zrobilas piszac do Szamanki. Ja tez bylam za oczyszczeniem watku. Dobro i zdrowie Tuptusia najwazniejsze!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem i ja , od kilku dni padam na ryjek przez moje pięcioraczki , i nie mam czasu wchodzić na dogo czasami :evil_lol:
Wczoraj odwiedziłam Tuptusia i zawiozłam mu paszteciki które Ingrid wysłała do Jamora , a sprawa wygląda następująco : Tuptuś ma sie dobrze juz jest radosny , wczoraj przywitał mnie fajnie myślał że go do domu zabiorę , a tu taki zong:diabloti:. Implant mógł wypasć z wielu powodów jednym z nich jest taki że coś wział do pyska i go uraziło zrobił sie stan zapalny , i to spowodowało pekniecie szwów i po implancie dlatego wetka chce go zatrzymać w lecznicy aż mu się to wygoi do końca czyli około 2-3 tygodni. Operacja została policzona bez ich kosztów a koszt materiałów płacimy na pół czyli 200 zł , za szpital doba kosztuje normalnie 40 zł my płaciliśmy 25 teraz to będzie 10 zł ( jeśli dowiozę mu jedzenie) czyli za 3 tygodnie to myślę że Jamor nam nie policzy i sie wszystko wyrówna . Wetka mi powiedziała że nigdy nie dadzą 100 proc. gwarancji że jakikolwiek zabieg się uda i zeby Wam przekazać że robią wszystko co w ich mocy żeby Tuptuś był zdrowy i konsultowała się w tej sprawie z wieloma znajomymi lekarzami w tym z hirurgiem szczękowym ( jej znajomy ) więc nie jest tak że sobie robią jakieś praktyki na naszym biednym Tuptusiu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Chyba narazie nie , myslę że Jamor za ten czas kasy nie weźmie , i te pieniążki co zostaną z hoteliku przeznaczy się na lecznicę bo to prawie 4 tygodnie będzie jeśli Ingrid sie oczywiście zgodzi więc Tuptuś kasę ma narazie dzięki bazarkom Ketuni :loveu:[/QUOTE]

Zgadzam sie na wszystko,tylko zeby Tuptus wyzdrowial. Na listopad pieniazki juz poszly do Jamora to trzeba z nim pogadac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']z bazarku poszło 158 na konto tuptusiowe.
poprosze o potwierdzenie wpłaty na watku bazarkowym:
[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=146739]BAZAREK jak "EPOKA LODOWCOWA" -WYSYŁKI!!!! - Dogomania Forum[/url] żebym mogła rozliczyć i zamknąć...[/QUOTE]

Jak tylko pieniądze dotrą na moje konto poinformuję o tym na wątku Tuptusia i na wątku bazarkowym.

Link to comment
Share on other sites

Zawału można dostać. Dopiero dzisiaj znowu tu czytam i oczy wielkie jak talerze. Jamor - [B]dzięki za trzymanie ręki na pulsie[/B]. Ketunia jeśli trzeba coś dorzucić to proszę nr konta.

PS. [B]Tuptek trzymaj się chłopie - mam dla Ciebie nowy model UZI, wali jak smok, musisz wypróbować[/B]:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Zawału można dostać. Dopiero dzisiaj znowu tu czytam i oczy wielkie jak talerze. Jamor - [B]dzięki za trzymanie ręki na pulsie[/B]. Ketunia jeśli trzeba coś dorzucić to proszę nr konta.

PS. [B]Tuptek trzymaj się chłopie - mam dla Ciebie nowy model UZI, wali jak smok, musisz wypróbować[/B]:diabloti:[/QUOTE]

Na zabieg i pobyt w klinice Tuptuś kasę ma. Jednak nie wiem co będzie później. Myślę, że przez długi czas powinien być na karmie mokrej.
Jeśli chcesz coś dorzucić to chętnie skorzystamy:)

Link to comment
Share on other sites

witam. po raz kolejny informuje ,ze nie pobieram opłat za nieobecnosc psa na hotelu, chyba rzecz oczywista. Przed chwila doszła paczka z konserwawmi dla Tuptusia ( chyba to dla niego, bo nie Marlenka cos wspominała ze ma dotrzec) wiec jakby kto sie wybierał do niego to mozna by kolesiowi to podrzucic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Zawału można dostać. Dopiero dzisiaj znowu tu czytam i oczy wielkie jak talerze. Jamor - [B]dzięki za trzymanie ręki na pulsie[/B]. Ketunia jeśli trzeba coś dorzucić to proszę nr konta.

PS. [B]Tuptek trzymaj się chłopie - mam dla Ciebie nowy model UZI, wali jak smok, musisz wypróbować[/B]:diabloti:[/QUOTE]
Mysle ze bedzie zainteresowany

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...