Jump to content
Dogomania

Elmo i jego zdjęcia :)


toffik

Recommended Posts

[quote name='toffik']Mówisz i masz :) Kolejne fotki - całkiem świeże, chyba zrobione trzy dni temu.
[url]http://images47.fotosik.pl/149/5741a6b51adc5742med.jpg[/url]
[url]http://images50.fotosik.pl/149/b23d3f021711d9d3med.jpg[/url]
[/quote]

To pierwsze jest świetne :loveu: :loveu:
Taka słodka mordka ;)
ja już chce moją małą :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='toffik']Mówisz i masz :) Kolejne fotki - całkiem świeże, chyba zrobione trzy dni temu.

[url]http://images47.fotosik.pl/149/5741a6b51adc5742med.jpg[/url]

[url]http://images50.fotosik.pl/149/b23d3f021711d9d3med.jpg[/url]

Nasz też nie chce chodzić w spinkach. Te zdjęcia, to są jedyne jakie udało nam się zrobić i jeszcze musiałam go trzymać.:evil_lol:
Co do wagi, to nasz ma teraz 16 tygodni i waży 1600, ale dwa tygodnie temy bodajże ważył 1300. Tylko, że on jest straszny łakomczuch ;) Mama jego i tata są bardzo mali - matko waży 1500, a ojciec kilogram. Ja wolę, żeby ważył normalnie i zdrowo się chował. Dostaje swoją porcję należną dla wieki i jeszcze jakieś psie nagrody między posiłkami za siusiu tam gdzie trzeba itp :)[/quote]



Ja też bym wolała żeby moja Pixula była też troszeczkę większa żeby chociaż te 2 kilogramy ważyła bo jak tylko się pojawi deszcz to moje maleństwo od razu zaczyna częściej sikać już 2 razy pęcherz był przeziębiony:shake::shake::shake::-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']To pierwsze jest świetne :loveu: :loveu:
Taka słodka mordka ;)
ja już chce moją małą :p[/quote]Jeswzcze troszkę i będziesz ją miała. A to oczekiwanie wzmocni Twoją miłość do niej :)

[quote name='Doti1986']Ja też bym wolała żeby moja Pixula była też troszeczkę większa żeby chociaż te 2 kilogramy ważyła bo jak tylko się pojawi deszcz to moje maleństwo od razu zaczyna częściej sikać już 2 razy pęcherz był przeziębiony:shake::shake::shake::-(:-(:-([/quote]Elmiś już swoje też przechorował :( Złapał infekcję nerek, przez cztery dni jeździłam z nim na zastrzyki. Dostawał po 2-3 na raz :( Miał wysoką temperaturę i bardzo cierpiał, a miał wtedy dopiero dwa miesiące. A ostatnio wszedł w trawę i soś go użarło, spuchła mu łapka i znowu zastrzyki, bo trzeba było odczulić i dać przeciwbólowo Pyralgin.

[quote name='dysia-u']moja już nałogowo siedzi koło miski :shake: luuuudzie przecież ja jej nie głodze :shake: owszem karma obesite jest może mniej kaloryczna ale dostaje odp jej dawke a ona... ciągle głodna[/quote]Nasz dostaje tyle ile powinien plus coś jeszcze wyżebrze, a i tak ciągle patrzy jak my jemy. A wzrok ma taki, że w gardle mi staje. Normalnie jeść nie mogę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']moja to tak stuka tą miską że słychać w całym domu. Potrafi ją wywlec na środek kuchni i oblizywać z każdej strony:angryy:[/quote]I obcy jak przyjdzie to powie, że na pewno głodzicie psa, bo inaczej to przecież nie obracał by tak tej miski :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toffik']I obcy jak przyjdzie to powie, że na pewno głodzicie psa, bo inaczej to przecież nie obracał by tak tej miski :lol:[/quote]
otóż to :roll: ale tak się zastanawiam jak długo winą za to mogę obarczać jej hormony. W sierpniu miała sterylke. Odrobaczana też systematycznie :shake: hhmm no nie wiem. Waży 3,300. Ale by jadła jak duży pies

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']otóż to :roll: ale tak się zastanawiam jak długo winą za to mogę obarczać jej hormony. W sierpniu miała sterylke. Odrobaczana też systematycznie :shake: hhmm no nie wiem. Waży 3,300. Ale by jadła jak duży pies[/quote]A rozmawiałaś z wetem? Może on coś doradzi, podpowie.

Link to comment
Share on other sites

Te Yoreczki to chyba tak maja bo moja też wiecznie głodna dziś byliśmy w odwiedzinach u koleżanki i nim się spostrzegłyśmy to obróciła całą miskę royalka tylko z taką różnicą że to kocia karma była:shake::shake::shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: potrafiła persowi obiad podjeść :oops::oops::oops::oops: wcale się nie dziwię że kocica się zdenerwowała kiedy moją Pixi przy swojej misce zobaczyła to tak się najerzyła i z pazurami się rzuciła na Pixi:-(:-(:-(:-( a pixi oststni kęs w locie zabrała i ogon pod siebie i do mnie na ręce uciekła:loveu::loveu::loveu::loveu: nie ma to jak starcie z persem:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doti1986']Te Yoreczki to chyba tak maja bo moja też wiecznie głodna dziś byliśmy w odwiedzinach u koleżanki i nim się spostrzegłyśmy to obróciła całą miskę royalka tylko z taką różnicą że to kocia karma była:shake::shake::shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: potrafiła persowi obiad podjeść :oops::oops::oops::oops: wcale się nie dziwię że kocica się zdenerwowała kiedy moją Pixi przy swojej misce zobaczyła to tak się najerzyła i z pazurami się rzuciła na Pixi:-(:-(:-(:-( a pixi oststni kęs w locie zabrała i ogon pod siebie i do mnie na ręce uciekła:loveu::loveu::loveu::loveu: nie ma to jak starcie z persem:angryy::angryy::angryy:[/quote]Ta twoja sunia to bardzo obrotna panienka jak widzę :lol: Co do kociej karmy, to mój w nagrodę tez dostaje kocie przysmaki, które bardzo uwielbia. Ostatnio śmieliśmy się, że niedługo zacznie miauczeć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doti1986']Te Yoreczki to chyba tak maja bo moja też wiecznie głodna dziś byliśmy w odwiedzinach u koleżanki i nim się spostrzegłyśmy to obróciła całą miskę royalka tylko z taką różnicą że to kocia karma była:shake::shake::shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: potrafiła persowi obiad podjeść :oops::oops::oops::oops: wcale się nie dziwię że kocica się zdenerwowała kiedy moją Pixi przy swojej misce zobaczyła to tak się najerzyła i z pazurami się rzuciła na Pixi:-(:-(:-(:-( a pixi oststni kęs w locie zabrała i ogon pod siebie i do mnie na ręce uciekła:loveu::loveu::loveu::loveu: nie ma to jak starcie z persem:angryy::angryy::angryy:[/quote]


hahaha moj to tez taki zarlok:D
ale najlepiej smakuje kurczaczek zjedzony ze stolu z talerza pod nieobecnosc panci:d
albo paluszki :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ansan']Witam wszystkich. Jestem nowym uzytkownikiem tego forum mam 6 tygodniowego chyba yorka bo nie jestem pewna mam takie pytanie bo wogole nie znam sie na tej rasie czy jest to mozliwe zeby york byl brazowy.co myslicie?[/quote]
Niestety nie istnieje coś takiego jak brązowy York :p
I nie zadawaj takich pytań w czyichś galeriach .. od tego są odpowiednie działy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karkakarka']A moja Tolka nie chce jeść :shake:
Najchętniej jadłaby tylko kurczaczka :evil_lol:[/quote]Mój kurczaka z ryżem i marchewką jadł do czasu. Teraz ma focha - woli karmę, a najlepiej to to, co nie wolno :evil_lol:

[quote name='syla929']hahaha moj to tez taki zarlok:D
ale najlepiej smakuje kurczaczek zjedzony ze stolu z talerza pod nieobecnosc panci:d
albo paluszki :evil_lol::evil_lol:[/quote]Skąd ja to znam :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karkakarka']a u nas nie z rosołu, tylko gotowany bez przypraw :cool1:
Z rosołu pewnie bardziej by smakował :razz:[/quote]U nas też gotowany bez przypraw, z marchewką i z ryżem, ale takiego nie chce jeśc. Natomiast kiedyś chciałam sprawdzić, czy będzie jadł i dostał maleńki kawałek z mojego rosołu, to nawet nie pogryzł tylko wciągnął w całości :lol: I co ja mam z nim zrobić :angryy:

[quote name='Doti1986']Witamy a gdzie się zapodział nasz śliczny kawaler?:placz::placz::placz:[/quote] Jesteśmy, tylko coś czasu ostatnio mało :( Mamy nowe zdjęcia, tylko trzeba je wrzucić na fotosik. Mam nadzieję, że uda się wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

I obiecane zdjęcia :)

Po kąpieli;) Nie chciał stać grzecznie :evil_lol:

[IMG]http://images43.fotosik.pl/153/85f2f1123e84365fmed.jpg[/IMG]

I jeszcze raz :)

[IMG]http://images45.fotosik.pl/154/b55a954c9be92030med.jpg[/IMG]

Na spacerku :) Kochamy się ogromnie :)

[IMG]http://images48.fotosik.pl/154/228d439d28936338med.jpg[/IMG]


[IMG]http://images44.fotosik.pl/154/e93e09ad63dda31cmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...