Jump to content
Dogomania

Wels 3 x CACIB


Tecia

Recommended Posts

[quote name='moon_light']a elektroniczne potwierdzenie, w tej ich bazie ? Nie działa ?
Jeśli tak, mogę do nich zadzwonić. Potrzebuje tylko dane psiaków, no i Twoje..[/quote]

A czy mogłabym prosić Ciebie o telefon do nich w sprawie spanieli tybetańskich, podałabym Ci na pw jak były zgłoszone bo ja nie znam na tyle języka co by porozumieć się telefonicznie dobrze a osoba ,która dzwoniła zna tylko angielski. Koszty rozmowy by ci włascicielka zwróciła.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ilka21']A czy mogłabym prosić Ciebie o telefon do nich w sprawie spanieli tybetańskich, podałabym Ci na pw jak były zgłoszone bo ja nie znam na tyle języka co by porozumieć się telefonicznie dobrze a osoba ,która dzwoniła zna tylko angielski. Koszty rozmowy by ci włascicielka zwróciła.[/quote]
Pewnie, podaj dane psiaków.
I nie wygłupiajmy się ze zwrotem kosztów rozmowy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja tez dostalam odpowiedz ze psy sa w katalogu:

[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Your dogs are in cataloge, confermation is on the way by post.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]With kind regards[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Elisabeth Manner[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]ÖKV office[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

[LEFT][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]ale nie wszystko rozumiem:shake: do konca czy ktos moze mi przetlumaczyc?[/COLOR][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Ja tez dostalam odpowiedz ze psy sa w katalogu:

[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Your dogs are in cataloge, confermation is on the way by post.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]With kind regards[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Elisabeth Manner[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]ÖKV office[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

[LEFT][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]ale nie wszystko rozumiem:shake: do konca czy ktos moze mi przetlumaczyc?[/COLOR][/FONT][/LEFT]
[/quote]
Austriacy napisali:
"Wasze psy sa w katalogu, potwierdzenie pocztowe jest w drodze."
Tak więc wsio jest OK. Czekasz na potwierdzenie.:lol:

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']Ja planuję nocleg na jakimś campingu w trakcie wystawy.[/quote]
A masz jakieś wskazania ?
W samym Wels campingu nie ma, więc staram się mailowo od piątku załatwić nocleg na najbliższym campie (ok. 20- 30 km od Wels)ale milczą. Jutro pewnie zadzwonię do nich i niech zdeklarują, czy nas chcą, czy nie.
Ps.
Szacuję nocleg dla 3 osób, psa itp. na ok. 27 euro.
pozdro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...