Jump to content
Dogomania

Hiro


Hiro

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']A jak z tą luźna skóra na podgardlu? Tak ma być?
Bo Hiro to ma mniej skóry w tym miejscu...

Pzdr.[/QUOTE]

Hiro jest zupełnie w innym typie). W standardzie FCI nie ma nic o tej skurzę na podgardlu,ale ogólnie lepiej,żeby jej mniej wisiało....Mi się wydaję, że z czaasem wszystko u Thaji się wyrówna.Ona jeszcze nie skończyła swój rozwój.

Link to comment
Share on other sites

Mnie się jadnak wydaje że tak bedzie miała, widziałam na śwaitówce jej braci Dimirta i jesze jednego i miały tak samo. Widocznie to taki typ. Zwróćcie uwagę że mają też trochę inne proporcje ciała nisz na przykład Hiro i Tajek Doroty. Dominiq ma dłuższy grzbet tak samo jak jest bracia a Hiro jest bardziej Krawdratowy. Nie wiem który tym jest bardziej zgodny z wzorcem ale mnie się bardziej podobają Thaje w kwadracie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Impresja']Mnie się jadnak wydaje że tak bedzie miała, widziałam na śwaitówce jej braci Dimirta i jesze jednego i miały tak samo. Widocznie to taki typ. Zwróćcie uwagę że mają też trochę inne proporcje ciała nisz na przykład Hiro i Tajek Doroty. Dominiq ma dłuższy grzbet tak samo jak jest bracia a Hiro jest bardziej Krawdratowy. Nie wiem który tym jest bardziej zgodny z wzorcem ale mnie się bardziej podobają Thaje w kwadracie.[/QUOTE]
Według standardu FCi muszą mieć proporcję długość:wzrost - 11:10. Hiro akurat tak ma) Trzeba poprosić Anie, żeby zrobiła pomiary dziewczynkę, bo może to tylko na zdjęciach się wydaję, że ma nie takie proporcję. Ale Dimitry i Thaja jeszcze nie skończyli się rozwijać, Hiro też.Zobaczymy,jak będą wygłądać, jak skończą 3 lata, na przykład. Ale masz rację, napewno będą się różnić, bo oni w innych typach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...