Jump to content
Dogomania

All System


Katarzyna

Recommended Posts

  • 7 months later...

Napiszcie czy u tego głównego dystrybutora mozna składać zamówienia na przesłanie pojedynczych zamówień?

Poszukuję:

Szampon Sel – Rinse Conditioning & Coat Refresher - 250 ml – doskonały szampon bez spłukiwania dla psów i kotów, używany gdy normalna kąpiel nie jest wskazana lub nie jest niezbędna. Usuwa brud, zapobiega „fruwaniu” włosa, ułatwia czesanie, pozwala na poprawę wyglądu psa lub kota nawet już na wystawie. Czyści, odświeża i odżywia włos. Nie zawiera środków wybielających, nadtlenków, alkoholi, oleju czy silikonu źle wpływających na stan skóry i włosa. Koncentrat 1:10.

Zamawiałam w Psim Stylu, ale pomimo odpowiedzi co do zasad stosowania i przesłania potwierdzenia zamówienia,po szamponie ani widu, ani słychu...

U kogo Wy zamawiacie te kosmetyki? Proszę o namiary na priv, kto prowadzi sprzedaż wysyłkową pojedynczych produktów?

Na "naszych psach " nawet nie wspomnieli o tym produkcie, który mnie interesuje.

A może polecicie mi coś podobnie działającego innej firmy?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Cześć, chciałam w jednym ze sklepów internetowych zmówić odżywkę All System Color Enhancing Midnight. Okazało się to niemozliwe, bo odżywkę wycofano ze sprzedaży, bo podobno "psy barwiły się na różne kolory". Czy ktoś z was uzywał tej odżywki (nie na sobie oczywiście 8) ? To prawda z tymi różnymi kolorami? Mój pies chodzi na długie spacery w różnych warunkach, kąpie się w Odrze, a lato było słoneczne, więc z tym kolorem to róznie bywa. A jeśli nie All System, to co? Chodzi mi o całą serię: jakiś szampon, odżywkę, coś usztywniającego i coś do czesania na co dzień. Dzięki z góry za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...