Jump to content
Dogomania

Zapraszam miłosniukow PONa


ma

Recommended Posts

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to wszystkich nas poznasz :)

każdy kiedyś zaczynał... ja w 1993roku więc przez te 10 lat poznałam wieeelu... im więcej wystawiasz tym lepiej poznajesz ludzi, dzięki kynologii zawarłam wspaniałe przyjaźnie, znajomości ale i tez paru osób nie chciałabym znać :) i takie odczucie pewnie ma każdy

no i hodowca pomoże Ci, jak i sami wystawcy, zaraz będzie szukanie wspólnych przodków itd ;)

Link to comment
Share on other sites

Podpisuję się pod słowami Dzidtki. Nic tak nie integruje jak wystawy, a raczej długie oczekiwanie na ocenę (pony zwykle na końcu). Ksaberek dobrze, że zaczynasz od klubówki - będziesz mógł poznać wszystkich na raz :D , a nie wybiórczo

ps Jal zobaczysz dziewczynę o wzroście siadzącego doga z szalonym, ale ubawionym szampańsko ponem to będę ja :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dzidtka jak poszło w Mladej... Wystawiałaś Pona czy posokowce??? A wogóle co było w Ponach???

adres klubówki podaję z zeszłego roku, ale nie wiem czy to będzie w tym samym miejscu (bo na ulotce nie ma) ul Milionowa 12 Łódź

pozdrawiam

ps jak dostanę potwierdzenie zgłoszenia podam dokładny adres

Link to comment
Share on other sites

A mnie właśnie minęły wszelkie emocje w zwiazku ze startem Bzika. Chamidło wygryzł sobie kawał włosa i co prawda na klubówce pokażemy się, ale właściwie rekreacyjnie - wylecimy z ringu jako pierwsi :)

Przynajmniej ze zdrowymi emocjami będę dopingować innych czyli nie ma tego złego... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ha! Popełniłam kardynalny błąd poniarza. Na 99% była to alergia pokarmowa. Bzik dostawał zbyt wysokobiałkowe jedzonko. Błąd naprawiłam szybko, ale włos odrośnie wolno. Cóż, trzeba płacić za głupotę ;). A wygryzł się na przedniej łapie od strony sędziego, wystrzępił pachwiny i przerzedził klatkę na kilka dni przed klubówką - dla mnie bomba :(.

Ale drżyjcie! Za rok Wam pokarzemy - he he... :)

Link to comment
Share on other sites

A ja dzwoniłam do Łodzi, ale Pani powiedziała że nic o klasach mi nie powie bo oddali wszystkie materiały do drukarni ........!?

Dowiedziałam się tylko że wystawa jest na ul. Małachowskiego w Parku 3 Maja w HALI.

Czy ktoś dostał potwierdzenie bo ja jeszcze nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...