Jump to content
Dogomania

Stefan_18.06.09- PO OPERACJI!Na początku roku został wyadoptowany do mosii-Ma Dom.


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]coronaaj[/B] - jak szukasz jakiejś biduli, to tu jest półtora kilowa kruszynka :loveu: staruszek straszny ma ponad 10 lat, jak nie więcej...

[IMG]http://img26.imageshack.us/img26/7564/dsc09596u.jpg[/IMG]

[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3811/dsc09625.jpg[/IMG]

[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5716/dsc09610a.jpg[/IMG]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-1-5-kg-nieszczescie-po-smierci-wlascicielki-skazane-na-schronisko-139441/index2.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Znalazłam! Ciotka :crazyeye: o co tu chodzi?:mdleje:.............[/quote]

Dokładnie o to co napisała Finetta! Wpłaciła swoją działkę dzisiaj!:lol:...kochana kobieta...widzicie ile jest kochanych kobiet!...multum!:multi:
Na pycho przed nimi padać!...[SIZE=1]i jeszcze się zgrabnie ujawniła[/SIZE]...Finetto-dziękuję bardzo...:loveu:

[B]czy w Polsce,Hameryce,Szwecji...gdziekolwiek jesteście-DZ[I]ĘKUJĘ!...:loveu:[/I][/B]

Asiorku...taki maleńki śliczny kieszonkowiec!Kochane biedactwo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']wiecie co dziewczynki jak chcecie , ale moze sie wstrzymajcie do srody-czw - jak bedzie wiadomo ile jest na koncie, bo pare osob mialo wplacac na konto fundacji bezposrednio , i moze zapas bedzie spory[/quote]


Na razie się nie wyrychlam...już wczoraj się przed szereg wypchałam:shake: i...lepiej się już nie rwę!

Dziś muszę zrobić dla Bazylka i Kaszmira...ale to [B]nie na fundacyjne konto![/B]


[B]Soema...ale z Ciebie wspaniały wywiadowca![/B]Jak będę drużynę zakładać,to masz murowaną propozycję!:cool3:...ja tego nie widziałam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mosii']rozumiem ze mamy juz ok 5 tys. :loveu: to chyba mozna juz przestac zbierac pieniązki, ,mamy wystarczająca kwote jeszcze z nadwyzką:cool3:
wspaniale

implantów nie zrobimy na razie, z bardzo prostej przyczyny- Stefan musi byc robiony na juz a koszt jednego implantu to od 6tys za zwykły(stal) do 10tys (cementowy) sama operacja przypuszczam ze ok 2/4 tys. + specjalistyczne badania, przeszczep ma 15% szansy zeby sie nie przyjąć:roll: to nadal jest operacja eksperymentalna w Polsce!

jezeli chodzi o opieke pooperacyjną( bo rózne słuchy mnie dochodzą) Stefan zostaje u mnie, bedzie w kennelu z mozliwosca zamkniecia od góry,
nie histeryzujmy- raz dziennie wolno mu wyjsc na siku( na własnych nogach)
chyba ze są inne propozycje[/quote]


5 tys., cioteczki, jesteście niesamowite! :multi::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Na razie się nie wyrychlam...już wczoraj się przed szereg wypchałam:shake: i...lepiej się już nie rwę!

[B]Soema...ale z Ciebie wspaniały wywiadowca![/B]Jak będę drużynę zakładać,to masz murowaną propozycję!:cool3:...ja tego nie widziałam![/quote]
Jaką drużynę?:hmmmm:
gdzieś się Ciotka wyrwała?:razz: [SIZE=1]aa czekam na konto (gra)[/SIZE];)

Link to comment
Share on other sites

mnie sie tez koncza bazarki nie bedzie tego duzo ale zawsze jakis grosik ..jeśli sie okaze ze mamy nadmiar kasy a chciąłabym bardzo bardzo ....to stefan vel slimak ma szanse uratowac inne bidy ...ale to za jakis czas ..czas pokaże...



jestem pod wrazeniem pisałam WAm żę nei wierze ze uda sie zebrac te kase ..sorki nie wierzyłam ........ale napewno nie WAS ..

jestescie wspaniali ..

Link to comment
Share on other sites

Czytam i oczom nie wierzę :crazyeye: Udało się zebrać na tę operację dla mojego ulubieńca? Dobrze zrozumiałam? :multi: O rany, musze przekazać tę wiadomość dzieciakom z mojej szkoły.....cały czas mnie pytaja, czy Stefan będzie miał operację. Jutro im powiem :cool3:
Kurcze, ależ ja się cieszę....aż brak mi słów.
Mossi, wymiziaj Stefka od cioci .... i ucałuj ten śliczny pychol :lol:

Link to comment
Share on other sites

Asior;

To moze by pasowalo, wyglada slicznie. Gdzie on jest teraz? No i maly, ma mniej niz moje (Bully jakies okolo 2kg, Borrego 2.5kg). Mam dobrego dermatologa dr. Tecza ona mojego Baxunia (TM) wyleczyla z problemow skory w ciagu 2 tygodni . Napisz o nim wiecej. Jak sie wabi? Kiedy ta wlascicielka umarla?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finetta']I grube i stare(przynajmniej ja) Ado!:oops:[/QUOTE]
Finetta;

No to sie dobralysmy , ja mloda (ha,ha) babcia, no pare kg to moglabym zgubic!!!

Kociara to tez jestem, 2 jeden z 15 kg bialy Guber i wszyscy mysla ze z papierami, druga czarna wredna Muzia no polowa wagi. Niestety psy (dwa pudle maciupkie) nie toleruja kotow. Sa oddzielone , w dzien sypialnia i wybieg na dwor, noc koty urzeduja w sypialni i calym domu z wyjatkiem pokoju tzw TVPolonia gdzie spia psy .
Moje psy reaguja na dzwiek TVPOlonia zasuwaja do pokoju, niesamowite.
Napisze do ciebie na pw , moj [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...