Jump to content
Dogomania

Złote Rady przed 1 wystawą :)


Malamutka

Recommended Posts

[quote]a powiedzcie mi, czy jak wy zaczynaliscie odczuliscie moze dyskryminacje ze strony sedziow, w stosunku do "znanych hodowcow" tego sie boje najbardziej....[/quote]

wydaje mi się, że na klubówce nie masz co się tego obawiać, bo tam i tak pewnie będzie sędzia zagraniczny :wink: .... a tak na serio, to ja czegoś takiego nie odczułam, ale zdaje sobie sprawe, że to też specyfika rasy ma na to wpływ :wink:

Link to comment
Share on other sites

Moge miec wymarzonego psiaka na miedzynarodowke w Wawce, ale nie wiem czy zdaze sie przygotowac:/ I czy ceny w JH sa takie same jak normalne? Czy jakis inny cennik? Bo psa mam blisko, wiec moge pojezdzic i sie troszku poduczyc, ale gorzej z many:P No i z tymi figurami... :-?
POzdrO:) zakla

Link to comment
Share on other sites

Uff.. To dobrze;) Bo szczerze mowiac 130zl bym na to nie dala... Ale 20 to bez problemu;) A do kiedy jest termin skladania zgloszen?? I jak to sie wogole robi(bo ja, jak juz wiadomo- w zyciu psa nie wystawialam)?? Bedziesz na Warszawskiej?? Bo ja nawet jezeli nie bede psa wystawiac, to bede towarzyszyc kolezance z flatem w piatek;)
A w jakich dniach jest JH??
PS. Forum JH slabo mi dziala na moim kompie, a dzis wieczporem wyjezdzam i wracam w sobote, wiec jezeli mialabym cokolwiek zrobic, to chyba dzisiaj...:)

Link to comment
Share on other sites

zazwyczaj można się zgłaszać w dniu wystawy, ale czasem zdarzają się niespodzianki, więc warto wysłać zawsze wcześniej zgłoszenie mailem do oddziału (imie nazwisko, data urodzenia i chociaż rasa psa, zazwyczaj i tak można ją zmienić jakby co :wink: )

Ja niestety w Warszawie nie bede (tam JH jest każdego dnia), będe dopiero w Grudziądzu...
a co do forum, w tej chwili też mi się nie chce otwierać, ale to się zdarza czasem :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...