Jump to content
Dogomania

Czy to się opłaca??


pa-ttti

Recommended Posts

W małych miasteczkach nie jest to dochodowy interes. ALE WARTO! Jeżeli oczywiście lubi się to robić.Dla mnie najważniejsze jest ,żeby piesek czuł się dobrze i bezpiecznie a właściciel był zadowolony z fryzury.Najbardziej lubię metamorfozy z mocno zaniedbanych psów., albo zarośniętych kundelków:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']A może ktoś ma doświadczenie ile kosztuje otwarcie takiego salonu? Remont, narzędzia, stoły, wanny? Lokal mam swój, pomysł narodził się dopiero wczoraj więc pytam orientacyjnie.[/quote]
Najlepiej postarać się o dotację unijną z Urzędu Pracy,ja tak zrobiłam , ale 13 tys. to tylko podstawowe narzędzia do pracy , oj przydałoby się więcej.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Jest na forum może jakiś właściciel takiego salonu? Interesuje mnie co z okresem zimowym? Ktoś przychodzi w ogóle do salonów strzyc pieski ??[/quote]
Niestety w okresie zimowym- a szczególnie w duże mrozy- brak pracy. No cóż , ale za to ile ubranek ocieplanych można sprzedać !,Kosmetyki( szampony, odżywki), kokardki i inne gadżety oraz karmę :lol:można sprzedawać.

Link to comment
Share on other sites

SUPER. Słyszałam ,że od nowego roku będzie to kwota 24 tys. zł.
Ale zawsze można się postarać o jeszcze jedną dotację- na rozwinięcie działalności firmy ( Starostwo przydziela ). Jest to już kwota rzędu 40 tys. zł.:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...