Jump to content
Dogomania

Krosno 31.05


Baha

Recommended Posts

Dzis wystawa w Krośnie - w [COLOR=black]deszczu i[/COLOR] chłodzie

Stawka:
[B] sędzia - A Rogowska[/B]
[LEFT] [/LEFT]
[FONT=ArialMT][SIZE=2][LEFT]PSY
Klasa młodzieży
King of My Heart z Czańca

Klasa championów
[B]Mundshake Carmel Mały Budda - [COLOR=red]CWC, BOB[/COLOR][/B]
SUKI
Klasa szczeniąt
P.S.I Love You z Czańca

Klasa młodzieży
Magic of Beauty Azurowa Amhara - bdb

Klasa pośrednia
French Kiss z Czańca

Nie mogłam pojechać na te wystawe - moja mała panna pojechała "sama", pod opieką Diablicy w towarzystwie Carmelka ;-)
Pogoda nie dopisała, deszcz, mocny wiatr nie sprzyjał wystawianiu.
Bafi nie zaprezentowała swoich walorów, jak na prawdziwą arystokratke przystało nie przepada za mokrą trawą i błotkiem - a poza tym nie było "mamusi"...
Natomiast Carmel jak na prawdziwego mężczyznę przystało, nie zważajac na wiatr i deszcz, zaprezentował sie wyśmienicie zgarniająć co sie dało - CWC, Najlepszy Pies w Rasie i BOB!!!

Reszty wyników nie znam, ale zapewne zostana uzupełnione.
[/LEFT]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

:loveu: [B]PS I LOVE YOU z Czańca[/B] :loveu: po raz kolejny I WO , Najlepsze Szczenię w Rasie i [B][COLOR=darkred]BEST IN SHOW puppy II[/COLOR][/B]

na 6 wystaw 6 razy była Najlepszym Szczenięciem w Rasie 2 x BEST IN SHOW puppy i 3 x BEST IN SHOW Puppy II i tą wystawą zakończyła klasę szczeniąt ... liczę, że w młodzieży nie będzie gorzej :razz:

Kisi wystawiana poza konkurencją, na końcu wszystkich ras, ocena doskonała,
wystawiona była tylko po to by skończyć oceny hodowlane

Link to comment
Share on other sites

Hajo, Bafi nie podniosła ogona - za to bdb, przestraszyla sie szeleszczacego namiotu - wialo podoc niezle i padało i przed wejsciem na ring jakies psy obok sie gryzły, a że nie bylo mnie, tylko pojechała z Diablicą, ktorej jeszcze za dobrze nie zna - efekt był właśnie taki.:evil_lol:.. ale popracujemy nad tym:loveu::loveu:


No, ale czegóż to Kisi na koncu?????? hmm...... a pies w mlodzieży - noo, ja bym psa w takim stanie nie pokazała, żeby mi dopołacali...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...