Jump to content
Dogomania

Hej białostoccy dogomaniacy...


Niktusia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iza.']Może jakieś propozycje co do miejsca ? Ja nie znam innych miejsc spacerowych w Białymstoku oprócz lasku koło zwierzyńca ;)[/QUOTE]

Jak dla mnie to może być,jeżeli psiaki mogą tam swobodnie biegać bez smyczy i nie ma zbyt wielu ludzi.Moglibyśmy się spotkać obok lodowiska,tylko sprecyzujmy ,jaki to ma być dokładnie dzień i godzina(sobota czy niedziela).Ja już się bardzo cieszę na takie spacerowe spotkanko.
Jeżeli ktoś ma inne propozycje co do miejsca,to czekam na sugestie.
Super [B]zuzanna[/B],że też masz wielkiego misiaka,już widzę oczami wyobraźni harce czorcisławów:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też mogę dojechać gdziekolwiek-jak w lesie na zwierzyńcu nie można puścić luzem psiaków to odpada-moje muszą się wybiegać.
[B]zuanna[/B]a może Ty zapodaj jakąś miejscówkę,bo ja mieszkam na obrzeżach bialego,więc za bardzo nie znam miejsc spacerowych

Link to comment
Share on other sites

Na łąkach za cmentarzem Rocha,przy ulicy Produkcyjnej-jadąc z centrum to po prawej stronie są te łąki,a zaczynają się od końca ulicy Jarzębinowej zaraz przy Białce;)
Mam ogromną prośbę i pytanko =czy byłaby możliwość spacerowania w niedzielę,bo w sobotę mój SZM musi być w pracy,a ja bym musiała kombinować w takim wypadku niańkę do córci?(sprawdziłam pogodę na [URL]http://stacje-pogody.pl/prognoza_pogody_bialystok.html[/URL] i w niedzielę ma być piękna pogoda)

Link to comment
Share on other sites

Czyli co,może być niedziela-miejsce łaki między Dziesięcinami,a Bacieczkami
-do doprecyzowania zostaje godzina i dokładne miejsce spotkania(może przy nowej Pruszynce -na Produkcyjnej przed łąkami nowy ,duży czerwony nowoczesny budynek?)

Link to comment
Share on other sites

Może być i na łące-jakoś się znajdziemy(a jak coś to w sobotę jak wszystko będzie dograne wymienimy się telefonami na Pw-i w razie czego problem z głowy)
Zostało nam jeszcze dograć godzinę spotkania.
A czy ktoś jeszcze oprócz [B]zuanna [/B]i jej Tiny ,no i mojej osoby i Nefry i Obelixa reflektuje jeszcze z nami na małe spotkanko-im więcej tym lepiej(moje lubią wszystko co duże i małe;))

Link to comment
Share on other sites

Raczej ciężko będzie Was nie zauważyć ;)

Dla porównania gabarytów - Tina na ostatnich wakacjach z pół roku starszą berneńką

[IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6301/p6262511.jpg[/IMG]

Edited by zuanna
Link to comment
Share on other sites

Ale żeście wybrały termin :(
Będę w Opolu na wystawie...
Mam nadzieję zakończyć drugi championat, także trzymajcie za nas kciuki ;)

My jesteśmy wolne głównie w tygodniu bo w weekend jadę na wioskę...
Albo niedziela po południe późne.
Ja to zawsze się wyrobię :D

No nic, najwyżej spotkamy się dopiero na wystawie w Białym ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaT']Może być i na łące-jakoś się znajdziemy(a jak coś to w sobotę jak wszystko będzie dograne wymienimy się telefonami na Pw-i w razie czego problem z głowy)
Zostało nam jeszcze dograć godzinę spotkania.
A czy ktoś jeszcze oprócz [B]zuanna [/B]i jej Tiny ,no i mojej osoby i Nefry i Obelixa reflektuje jeszcze z nami na małe spotkanko-im więcej tym lepiej(moje lubią wszystko co duże i małe;))[/QUOTE]

Ja i mój Buenosek też bedziemy, choć jeszcze nie wiem jak tam dojechać ;)

[quote name='Aysel']
No nic, najwyżej spotkamy się dopiero na wystawie w Białym ;)[/QUOTE]


Nie gadaj głupot!!

I powodzenia w Opolu :D

Link to comment
Share on other sites

[B]zuanna [/B]widzę,że Twoja gwiazda jest zaprawiona w tochmoleniu z berniołkami:lol:l
[B]Aysel [/B]kciuki zaciśnięte;)
[B]Vicky62 [/B]mam nadzieję,że następnym razem Twoje kavisie potrenują moje czorty w bieganiu:evil_lol:
[B]Iza[/B] trochę wyżej napisałam namiary na tą łąkę,ale jak będziesz miała problem z trafieniem to w sobotę wymienimy się nr tel,co by się nie zagubić-ja też teraz mieszkam za Białym i będę musiała dojechać
[B]agaciaaaim [/B]im nas więcej tym lepiej

No to dzień ustalony mamy-niedziela,miejscówka -łąki między Dziesięcinami,a Bacieczkami(za cmentarzem Rocha,przy ulicy Produkcyjnej,jadąc z centrum łąki są po prawej stronie ,a zaczynają się od końca ulicy Jarzębinowej,charakterystycznym znakiem jest duży ,nowoczesny budynek Pruszynki z czerwonymi obramowaniami)
Zostało nam ustalić godzinę

A może ktoś jeszcze się skusi na spacerek w celu wybiegania swoich czworołapnych?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaT']

No to dzień ustalony mamy-niedziela,miejscówka -łąki między Dziesięcinami,a Bacieczkami(za cmentarzem Rocha,przy ulicy Produkcyjnej,jadąc z centrum łąki są po prawej stronie ,a zaczynają się od końca ulicy Jarzębinowej,charakterystycznym znakiem jest duży ,nowoczesny budynek Pruszynki z czerwonymi obramowaniami)
Zostało nam ustalić godzinę

A może ktoś jeszcze się skusi na spacerek w celu wybiegania swoich czworołapnych?[/QUOTE]
Może ja, mieszkam tuż obok... chociaż moja "smyczowa" tylko i wyłącznie - na nieogrodzonym terenie boję się ją puścić luzem... Ostatnio chciała gonić samochód jadący Produkcyjną, a stałyśmy na drugim końcu łąk... :/


A tutaj dojazd do łąk ulicą Gajową (od drugiej strony):

[quote name='Iza.']Ja i mój Buenosek też bedziemy, choć jeszcze nie wiem jak tam dojechać ;-)
[/QUOTE]

Iza, samochodem czy autobusem?

Samochodem z Czarnej:
Dajesz w prawo na obwodnicę, za I estakadą zjeżdżasz na prawy pas, dalej na rondo pod spodem i w lewo na ul. Świętokrzyską, potem jedziesz cały czas główną. Mijasz po prawej Lidl, domki, bloki, dojeżdżasz do świateł (po lewej masz Handlowiec) - skręcasz w prawo (ul Gajowa), jedziesz w dół i po lewej masz petlę autobusową i duży parking - a Łąki za ulicą.

Autobusem:
Z dworca PKS przechodzisz na przystanek pod Galeriowiec, wsiadasz w "19" i jedziesz na końcowy (zajmuje to jakieś 10-15 minut) .

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mi się uda to także się pojawię, choć jeszcze nie wiem z iloma psami. Też dojeżdżam do Białegostoku, więc nie wiem czy uda mi się u rodziców wyżebrać transport.
Amanda-1a, u mnie też jedna suka będzie smyczowa, więc dotrzyma Twojej towarzystwa ;)

Powodzenia na wystawie, Aysel :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...