Jump to content
Dogomania

Hej białostoccy dogomaniacy...


Niktusia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vini.']Dobra, mojemu babsztylowi cieczka sie konczy, ktora odwazna na spacerek pod koniec tygodnia? :D I ktora ma mniej zabawowego psiura? :cool3:[/quote]

Jakbyś chciała poznać soja sucze z moim ogromnym psem, to my chętne, ale jak trochę bardziej sucho się zrobi ;). Moja taki malusich piesków nie zaczepia, w ogóle to mam czasem wrażenie, że ich nie zauważa :evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też, ja też... :evil_lol: Mam tymczasa chyba z agresją lękową albo z za wysokim ego :cool1: Trudno określić.

Potrzebne i małe i duże psy i średnie, byle normalne i nie skakały do gardła do małych jazgotów. Z zębami mogą delikatnie uspokajać, ale nie chcę psa stracić, rozumiecie :lol: Ktoś chętny? Plinka, ty się zgłaszasz, prawda? :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']ja może za tydzien jak dobrze pojdzie ? :cool3:
tylko wiesz mój na początku jak zobaczy twoją suńke to zwariuje ze szczęścia, po jakichs 10 min. moze sie uspokoi :D jak Twoja się będzie bała to mogę mojego wariata na ręce wziąć :eviltong:[/quote]


a moj pewnie jak zwykle, gdy zobaczy psa to stanie bez ruchu, po chwili gdy wyczai że to sucza to zacznie popiskiwac i po kilku s bedzie chcial szybko podejsc i powachac sie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Vini, ja może na białostoczek pojade to wtedy byśmy się spotkały :eviltong: ty z Zielonych Wzgórz to bodajże 25 mogłabyś dojechać :cool3:
tylko to jeszcze nie jest pewne czy bd mogła tam jechać, jak się upewnie to napiszę ci dokładnie co i jak ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Ja mam baaardzo małego psa ^^ Jakby Twój pies sie nie rzucał, to ok :)[/quote]

Twój to chyba strachulec :-( Jak moja zobaczy, że jej "groźby" przynoszą skutek, to utwierdzi się w przekonaniu, że robi dobrze... Do małych to tak niekoniecznie się rzuca, ale ogon postawiony, jeżyk i te sprawy :lol:

[B]akodirka[/B] takiego mi trzeba, żeby się jej durnych zachowań nie przestraszył :multi: to kiedy masz wolny czas :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Aśka ja przez sms-a Ci zaraziłam :cool3::evil_lol:[/quote]

a jednak przyznajesz, że to Ty LUNAtykowałaś :evil_lol:

[quote name='Bakteria']
[B]akodirka[/B] takiego mi trzeba, żeby się jej durnych zachowań nie przestraszył :multi: to kiedy masz wolny czas :evil_lol:[/quote]

Raczej się nie przestraszy, tylko może sam zaczac sie tak zachowywac :P ale raczej nie, bo kiedy jakas sucz powarkuje czy pogonic do chce to stoi pól metra od niej i popiskuje jak sierota jakaś :evil_lol:. Narazie raczej nie, bo żywa ledwo ja jestem, i na dodatek w tym tyg. z 7 sprawdzianow w szkole, a ja jeszcze do niczego nie umiem... i w nastepnych tez jeszcze jakies będa...
masakra, znecają się nad dziećmi :shake::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Sunia yorkowata w schronisku? oO Fociaczki poprosze :] Ja strzygłam na upalnej, ale sunia lekko krzywo obciachana, 50 zł. Dobry fryzjer jest na Sienkiewicza, pani strzyże tam raz w tygodniu i w Supraślu. Chcesz, to Ci numer załatwie. A, Emila słuchaj, są jakieś psiule w schronisku które potrzebują domu na teraz? Jak tak, to prześlij mi foty, jak najbogatszy opis, to ja poogłaszam w weekend

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...