Jump to content
Dogomania

Daria z komórki . ma dom


myszsza

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Daria jest bardzo ładna i mądra. Przyszłego towarzysza jej życia ominie koszt i stres (tak, stres, miesiąc temu sterylizowana była Grita, więc wiem) sterylizacji. Suńka jest młoda, chętna do współpracy z człowiekiem, jak to dla ONków charakterystyczne. Nie jest psem skrzywionym, mimo paru trudnych miesięcy, więc nadaje się dla nawet średnio doświadczonych psiarzy. Nie dajmy jej zmarnieć w schronisku!
Nasza Grita spędziła w przytulisku raptem pół roku i pewnie już nigdy nie będze pewnym siebie psem.
Daria ma jeszcze szansę, która maleje z każdym tygodniem.
Napiszę jeszcze to, co wie każdy towarzysz ONka: ta rasa jest wyjątkowa.

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest nadal przed sterylizacją. Po zabiegu trafi to przytuliska. Może tam będzie mieć więcej szczęścia i ktoś się nią zainteresuje. Osoba, która chciałaby przygarnąć Darię musi dysponować wolnym czasem bo małą trzeba wielu rzeczy nauczyć. Niestety nie udało mi się zdobyć nowych zdjęć :(

Link to comment
Share on other sites

Szkoda. Ale nie ma tego złego. Trafi w dobre miejsce. Osoby u których jest teraz nie mogą jej poświęcić tyle czasu ile trzeba. Suczka jest bardzo przyjazna ale ma za mało kontaktu z człowiekiem. Myślę, że ktoś ją pokocha od pierwszego wejrzenia bo jest piękną ONką :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z wielką radością chciałabym prosić o zamknięcie wątku :) Daria znalazła dom :D Jak się okazuje kocha dzieci a dzieci kochają ją :) Od wczoraj jest posiadaczką czteroosobowej rodziny :) Bardzo dziękuję wszystkim za okazane zainteresowanie. Pozdrawiam gorąco
Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...