Jump to content
Dogomania

LABRADOR Z PSEUDOHODOWLI już bezpieczna w DT u Moniki


Recommended Posts

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Laura1108']Piękny banerek Blanka z wywalonym jęzorkiem :loveu:

Ona jest cudowna i zasługuje na super domek i mam nadzieję , że juz nie będzie żadnych nieudanych DS :angryy::angryy: bo moje nerwy tego nie wytrzymają :mad: i zostanę wyrzucona ze wszystkich forum jak zacznę mówić głośno :razz:

No to kto może prosimy o sklecenie bazarków :cool3:[/quote]
Madziu no nareszcie :multi: witamy , no i wklejaj banerek a Taurunię wyrzucamy ,bo już ma domek :cool3:

banerek zaraz będzie na pierwszej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiama']Basiu, piękną tą dziewczynke wynalazłaś. Hooooop do góry panienko :multi:.[/quote]
piekna i tyle juz przezyła.

Najpierw rodziła w pseudo, była bita -a nadal jest ufna i kochana -tak potrafi tylko pies...

Później miała miec DS ,ale niestety Panią przeraziło to,że ma tyle "chorób" i wynocha już jej nie chce -więc kolejny raz jedzie do Krakowa do DT .

Ile jeszcze? :roll::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucbaf']No i znowu jakiś labrador szuka domu. Kiedy one wszystkie będą szczęśliwe? Labradorka, którą mam od tygodnia (7 letnia- podobno) jest cudowna. Wydaje się, że jest z nami od zawsze. Dogaduje się z moimi innymi zwierzakami, grzecznie zostaje w domu, wyprawia szczenięce harce z małą sunią, biega na spacerku - a wydawało się, że będzie gorzej. Tak szybko się przyzwyczaiła do nas i my do niej. I nie oddałabym jej nigdy i nikomu. ;);););););)[/quote]
Pani Lucyno bardzo sie cieszę:loveu::loveu: gratuluje kolejnej córki w stadzie.

Niestety blanka ,bo tak ją nazwaliśmy , nie miała tyle szczęścia co wasza sunia :placz:

najpierw miała mieć dom ,ale Pani sie rozmysliła ,gdy dowiedziała się ,że sunię trzeba leczyć , ktos ją bił ,ma uszkodzoną rogówkę od kopniecia w pysk , drożdżyce w uszach , zanik mięśni spowodowany brakiem ruchu , pieniążki są a nie ma domu dla niej -niestety to graniczy z cudem ,by ktos ją chciał w takim stanie

Link to comment
Share on other sites

No i znowu jakiś labrador szuka domu. Kiedy one wszystkie będą szczęśliwe? Labradorka, którą mam od tygodnia (7 letnia- podobno) jest cudowna. Wydaje się, że jest z nami od zawsze. Dogaduje się z moimi innymi zwierzakami, grzecznie zostaje w domu, wyprawia szczenięce harce z małą sunią, biega na spacerku - a wydawało się, że będzie gorzej. Tak szybko się przyzwyczaiła do nas i my do niej. I nie oddałabym jej nigdy i nikomu. ;);););););)

Link to comment
Share on other sites

podnosimy ,bo mamy nowe wieści:

zaznaczam to nie moje słowa tylko nieudanego DS

Blanka ma anemie , reszta w normie , ale wynikow jescze nie widzialam , bede je miala w srode.Dzis byla u mnie pani z tozu i wg niej nasza mala jest w zlym stanie , potrzebuje spokojnego domu bez biegajacych dzieci w ktorym spokojnie dozyje starosci.Ciezko bedzie znalezc jej dom , ale trzeba miec nadzieje....Dzis po 15 minutowym spacerze padla jak niezywa , wode pila siedzac.Nie ma co owijac w bawelne , ja z nia jestem 24 h na dobe , to ze merda ogonem przy spotkaniu z obcym psem wcale nie swiadczy o tym , ze wszysto jest w porzadku.
Do dzisiejszej rozmowy z zupelnie obca mi osoba z tozu , gdzies mialam iskierke nadziei ze jednak nie jkest tak zle i anoz dam rade.......jednak po tej rozmowie wiem ze napewno nie podolam , i bardzo prosze o pomoc w znalezieniu domu.Od czasu kiedy Blanka jest u mnie nie wyszlam z domu na krok , tylko do weta , nawet dzis mialm wyjsc pozalatwiac kilka spraw i to nic z tego nie wyszlo.
Podroz do Krakowa nie jest wskazana w jej stanie , wiec prosze szukajmy jej domu gdzies blizej.Czasu mamy niewiele , wiec do rzeczy:
-dom bez malych dzieci
-bez innych psow , sunia potrzebuje byc w centrum uwagi i to nie z doskoku a przez conajmniej pol dnia,kontakty z psami na spacerach
-bez duzych schodow ze wzgledu na biodra
-wlasciciel musi byc w pelni swiadomy na adopcje psa po przejsciach
Zdjecia zrobie jej dzis i moze mi sie uda wstawic , nie mozna pokazywac tylko jej piekna , bo wszedzie taka piekna nie jest , a ktos kto sie nia zainteresuje powinien wiedziec jak wyglada zeby pozniej niew bylo rozczarowania.
Blanka napewno niedowidzi , slyszy ale niezbyt dobrze.U mnie dostaje wszystko czego jej trzeba , witaminy dobre jedzenie i bardzo duzo miloscxi.
Jesli sdie uda zrobic rtg bioder to zrobie , niestety narkozy podac jej nie wolno , na sterylke tez jest zaslaba.Nalezaloby podac jej antykoncepcje , przynajmniej narazie bo nie wiadomo kiedy ta sterylka bedzie i czy wogole bedzie mozliwe wykonanie jej.
Czekam na wasze wskazowki , sama nie bede decydowac o niczym bo nie chce byc pozniej oceniana [IMG]http://labradory.info/images/smiles/b.gif[/IMG] To narazie tyle , pytajcie jesli czegos nie napisalam [IMG]http://labradory.info/images/smiles/pa.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Po tym Basiu ,co przeczytałam nie będę mogła zasnąć ...
Co ta sunia przeszła :-(:-(
Jak dobrze że już nie jest w tej pseudohodowli.
Pokazujemy się księżniczko Blanko ,musi Cię wypatrzyć jakiś kochający domek :thumbs::thumbs:[/quote]
nie jest tez w domu stałym , sciągnijcie tu pana bazyla i jej kochane aniołki , ściągniemy jakąś kasę :loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Też popytam o domek.
Gdyby trafiła do mądrych, odpowiedzialnych ludzi, sterylka nie byłaby taka niezbędna. W jej stanie właściwie jedyna opcja.[/quote]
Ewo witaj na watku (przy okazji świetny wywiad w gazecie:razz:)

Ona jest za słaba na sterylkę , jedyne co to zastrzyki , co chwilke robimy jej badania , na pewno dobry byłby dom z ogrodem ,bo póki co ma zanik mięśni na moje oko z braku ruchu , teraz jest w białymstoku na nie udanym DS ,mamy tymczas w Krakowie ,ona się bardzo przywiązuje .

Zastanawiam się o ogłoszeniach ,bo ona jest z alle gratki i baba ja tak doprowadziłą do tego stanu , prawdopodobnie jest kradziona ,bo ma próbę zeskrobania tatuazu .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...