Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

Aniu wielkie dzięki za fotkę jeszcze nie mieliśmy razem zdjęcia :) miło że o nas pomyślałaś ja byłam trochę na luzie i trochę nie szczeniaczka przygotować to pestka ale ........... takiego wariata to trochę czasu wymaga. Dzięki naszej Beatce odpoczęłam po sędziowaniu a Wojtek jak zwykle latał z aparatem, przysiadł się na chwile i w reszcie mamy razem zdjątko :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]Yoreczko[/b], wlasnie tak tez pomyslalam, ze nigdy nie macie wspolnych zdjec z wystaw ..taki los reportersko - wystawowy ;) ;) Dlatego tez wiedzialam, ze ucieszy Was ta fotka. Mam jeszcze jedna, wiec wysle Wam mailem w wiekszej rozdzielczosci!
Bede tez bardzo wdzieczna za te z nami! Fajne bardzo!! :) Na zdjeciu powyzej oprocz Ameleczki i Arusia jest Olenka - moja przyjaciolka i Mateuszekm, jej synus!
POszperam tez i powstawiam jeszcze inne zdjatka!

Link to comment
Share on other sites

Ja będę,chociaż mam stracha,jak sobie o tej wystawie pomyślę.Napiszę Wam trochę o Lublinie.Moja suka dostała bdb.Niestety dużo nam brakuje do umiejętności niektórych wystawiających,ale to moja wina bo z nią nie ćwiczyłam.Nie chciała pokazać zębów-co mnie zaskoczyło,a potem była taka spięta,że nie umiałam jej ustawić.Opłaciłam już Łódż,ale jak Emma się tam tak "wystawi" to wsyd jak nie wiem.Koleżanka robiła zdjęcia,ale jeszcze mi nie przesłała.Gdy tylko je dostanę,to postaram się Wam pokazać

Link to comment
Share on other sites

Jejku teraz dopiero dojrzałam nowe zdjęcia w galerii. Wszytskie są cudaśne i rzeczywiście zobaczyć na fotce Mariolkę z mężem to już jakiś sukces dlatego Aniu gratuluję tego, że udało Ci się uchwycić ich razem, za to Mariolkowa fotka podoba mi się na której jest Twoja Aniu rodzinka. Wszytskie zdjęcia ogląda się z taką przyjemnościa ;)

Link to comment
Share on other sites

Własnie ;) [b]MARIOLCIA[/b] - DZIEKUJE ZA ZDJECIA!! Dotarly oczywiscie, ale mialam utworzony podkatalog i nie widzialam, ze sa!! :oops: Wysle Wam oczywiscie tez! Nie wiem czy dzisiaj, bo Arus okupuje komputer, ale moze jutro!
Wiesz, ja nawet chcialam jechac :) do Opola, ale nikt chyba nie jedzie na jeden dzien!! Ach, moze jednak ktos bedzie!??

Link to comment
Share on other sites

[b]Happy[/b] - jak poszlo?? Koniecznie poopowidaj i ogolnie skomentuj troche. .....Choc wiem, ze jak wystawiasz to niewiele widzisz ;) ;) ...to niestety jasne.
Byla tez nasza Yoraga i rozmawialam z nia tel i stad wiem, ze BOB zdobyla MADEIRA INN Yoki-Go. Reszte pewnie dziewczyny poopowiadaja same!!
Czekamy na relacje z niecierpliwoscia :)!!

Link to comment
Share on other sites

Odpoczęłam trochę to mogę pisać
Zdjęcia wyszły fatalnie. Niedość, że w hali, to jeszcze połowa świateł nie świeciła. Oto wyniki, które udało mi się odnotować.
PSY
szczeniaki
1.CLARUS Koh-I-Noor
2.GAJUS Pro Amare
3.LAKI Prudnicki Dworek
młodzież
1. GIPSY KING Clarus
2.QOCCLES YORSONG
3.OLI Akcent
4.ARMAGEDON Stribrne Prani
pośrednia
1.MONTE CARLO de Villar
2.RAMZES Top Ten
3.X-DUSTIN Złota Magnolia
4.?
otwarta
1.MERLIN Bardynela
2.NIL-SILVER Orida
3.UKAIALI de La PamPommeraie
4.?
SUKI
młodzież
1.CLARUS Golden Life
2.BIANKA Truskaweczka
3.DEMI Liberi Gaias
4. IMPRESJA Magiczna Gwiazda
pośrednia
1. MONA LISA Akcent
2.MIRANDA Satina Rosa
3.DE MAJODIAN Doux Delice
4?
reszty niestety nie mam bo już odjeżdżaliśmy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...