Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='duszek01']Mam nadzieje ,ze będę jako widz.Szkoda ,ze to wypada w piątek:roll:[/quote]

Czyli yorki prezentuja sie w piatek, a wiadomo o ktorej godzinie? Musze sprawdzic pociagi:lol: Oczywiscie bede jako widz (mam nadzieje, ze dojade:evil_lol:)
Ktos jeszcze bedzie?

Link to comment
Share on other sites

Witam,
a ja zwariowałam i porywam sie z motyką na słońce :bigcool: ,jade wystawić moją Daisy na Światówce, już nawet mam zaklepany urlop w pracy od 9-13 listopada. będzie w klasie pośredniej, aż sie boje myśleć jaka będzie stawka :eek2:.
Pozdrawiam,
Monika

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']Moniczko to moze bedzie okazja do spotkania:razz: Nie wiem czy na pewno będę ,ale znajac siebie wszystko zrobie zeby tylko pojechac:cool3:[/quote]

Renatko,
ale bym chciała:loveu: w końcu byśmy sie spotkały, każdego chętnie spotkam kto ukoi moje nerwy przed wejściem na ring, bo że nerwy będą to jestem pewna :placz: .

Link to comment
Share on other sites

wiem:)) ale moze ci sie uda. ja namawiam mojego lubego, mowie zebysmy na weekend pojechali to przy okazji pozwiedzamy, a on ze bez małej bo w hotelu to nie mozna, narazie szukam gdzie sie zgodza na pieska:DD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoko Ono']Witam,
a ja zwariowałam i porywam sie z motyką na słońce :bigcool: ,jade wystawić moją Daisy na Światówce, już nawet mam zaklepany urlop w pracy od 9-13 listopada. będzie w klasie pośredniej, aż sie boje myśleć jaka będzie stawka :eek2:.
Pozdrawiam,
Monika[/quote]

Ja już zaczynam za Was trzymac kciuki i mam nadzieję że uda mi się pojawic, choc tylko jako widz

Pozdrawiam Beata

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Ja bardzo bym chciała dojechac na Światówkę do Poznania na Yoreczki, które cholewia sa w czwartek :placz: i nie wiem jak to bedzie ze studiamiu, czy bede miała zajecia w ten dzien, czy tez nie, a jak bede miala to czy bede sobie mogla wolne zrobic :roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Ja bardzo bym chciała dojechac na Światówkę do Poznania na Yoreczki, które cholewia sa w czwartek :placz: i nie wiem jak to bedzie ze studiamiu, czy bede miała zajecia w ten dzien, czy tez nie, a jak bede miala to czy bede sobie mogla wolne zrobic :roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
Daga, z tego co sie orientuje yorki są wystawiane w piątek, chyba że sie coś zmieniło ostatnio:crazyeye:, ale nie wydaje mi się, może w piątek uda Ci sie wyskoczyć:cool3:
Pozdrawiam,
Monika

Link to comment
Share on other sites

jak dobrze znalazlam to Yoreczki sa 10.11 czyli pt



a ktos wie ile wejscie kosztuje dla widza?


Grupa III -[B] Piątek 10.11.2006[/B]
Yorkshire Terrier

[URL]http://www.yorkland.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=72[/URL]




[URL="http://www.yorkland.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=72"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wystawa Yorków i innym ras bedzie odbywała się na terenie Targów w Poznaniu.Trafić mozna bardzo łatwo ,bo to jest bliziutko Dworca PKP.
Z tego co czytałam ,nie bedzie mozna wprowadzac piesków ,które nie beda wystawiane.Sama miałam nadzieje ,ze wezmę Fridusie,ale chyba tym razem się nie uda.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...