Jump to content
Dogomania

Biały model-Fudzi


Czasowa

Recommended Posts

[quote name='Czasowa']A dobry, dobry... świetny!



Mama zgodziła się na drugiego psa.Ale wezmę jakiegoś kundelka, jak ktoś będzie miał przypadkowy miot, od znajomych.Bo to się zdarza, a jednak będzie można pomóc psikowi. To może potrwać, ale warto czekać, aż komuś przypadkiem się suka oszczeni. :oops: Zawsze marzyłam o psie którego będę mogła wychować wedle własnych norm, i będzie tylko, i wyłącznie mój. :loveu:, I taki z którym Fudzi będzie mógł latać...:roll:[/quote]

Ja to tylko bordera - nie, że nie chcę pomóc innym psiakom, ale moje marzenie to border, a nie drugi pies. A, że mam moją Mi, którą tak bardzo kocham, będzie też spełniał rolę drugiego psa ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bianka19']Ja ostatnio zamówiłam Cezarkowi nowe szelki i smycz flexi - wszyscy mówią , że ta firma jest najlepsza..:roll:[/quote]

Mi ma flexi - czy jest najlepsza... No wytrzymała te dwa lata gryzienia, ale już jest tak pogryziona, że musimy kupić nową :evil_lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='border_collie&westie']Ja to tylko bordera - nie, że nie chcę pomóc innym psiakom, ale moje marzenie to border, a nie drugi pies. A, że mam moją Mi, którą tak bardzo kocham, będzie też spełniał rolę drugiego psa ;)[/quote]

Jednak zdecydowałam się na rasowca.

Tylko nie Wiem jakiego, bo mam 10 ulubionych ras :-(

1. Dalmatyńczyk(charakter)
2. Border collie(wszechstronność)
3. West highland white terier(charakterek)
4. Owczarek niemiecki(charakter)
5. Seter irlandzki(charakter i historia)
6.Sznaucery( średniaki, miniatury i olbrzymy)(pewna historia, Roxy, suni która co roku do Nas przyjeżdżała)
7. Springer spaniel angielski(charakter)
8.Pinczery( min. śr. dob.) (historia pinczerkowatego Wilusia, mojego starego psa, który mieszkał u babci)
9.Spaniel Tybetański(charakter)
10.Siberian husky(charakter)

Ale to dopiero za 2-3 lata. Bo muszę spełnić parę warunków. Ale to da sie zrobić :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foxowa']A zainstalowałaś płytkę Nokii?
Jeśli tak to podłączasz telefon do kompa i wchodzisz w program Nokia PC Suite i wchodzisz w przegląd telefonu i tam gdzie masz fotki ;)[/quote]

Kiedy ja nie mam żadnej płytki. Tylko 11cm kabel.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foxowa']Oj plytka powinna być...
A podłącz fona i wejdź w mój kompóter i w telefon i tam do folderu ze zdjęciami ;)[/quote]

Spróbuje, ale potem, bo mi się rozładowała.

[quote name='Onomato-Peja']A wybrałaś juz jakieś hodowle tychże ras ? ;)[/quote]

Póki nie wybiore rasy, nie wybiorę hodowli, tak to już ze mną jest :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Aha :)
A może jakiś piesek wymienionych ras z adopcji :) ?[/quote]

Czyś ty zwariowała! :crazyeye: Juz raz prosiłam, nie, koniec, ma być szczeniak, i z żadnego schroniska/ przytuliska. :angryy: Niestety, niektórzy rodzice już tak mają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czasowa']Czyś ty zwariowała! :crazyeye: Juz raz prosiłam, nie, koniec, ma być szczeniak, i z żadnego schroniska/ przytuliska. :angryy: Niestety, niektórzy rodzice już tak mają.[/quote]

W przytuliskach też jest pełno szczeniaków.
Zazdroszczę Ci, że możesz mieć drugiego psa, od razu wybrałabym bordziaka :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='border_collie&westie']W przytuliskach też jest pełno szczeniaków.
Zazdroszczę Ci, że możesz mieć drugiego psa, od razu wybrałabym bordziaka :lol:[/quote]


Ale mamie chodzi o to, że szczeniak i byleby nie ze schronu/przytułku :placz:

Zobaczymy. Sznaucer, seter, bordo, dalmatyk, pinczer mnie interesuje :shake:

Ale to z dwa-trzy lata :oops:

[quote name='stratoos']hej :) Co słychać? Jak idzie wybieranie odpowiedniego psiaka?[/quote]
Mam dylemat. Wielki. Ale chyba na pinczera bym się zdecydowała. Tak, na cześć Wilusia :placz::placz::placz: Za którym bardzo tęsknie :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='border_collie&westie']Aaa! To dopiero za trzy lata :lol:. Myślałam, że już teraz. Ale w sumie dobrze, że już wybierasz rasę.
A coś dawno Fudzia fot nie było :mad::mad::mad:[/quote]
Moze nawet za rok, we Wrześniu ;)

A foty zaraz., Fudzi i Laura razem :multi:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img82.imageshack.us/img82/921/fula002.jpg%20http://img60.imageshack.us/img60/1208/fula003.jpg%20http://img56.imageshack.us/img56/9575/fula004.jpg[/IMG]
[IMG]http://img60.imageshack.us/img60/1208/fula003.jpg[/IMG]
[IMG]http://img60.imageshack.us/img60/1208/fula003.jpg[/IMG]

Pierwszy raz :multi:

Link to comment
Share on other sites

Nie, bo Fudzi tylko przez klatkę ją lubi. Inaczej to by ją może zagryzł :shake: Wymęczyłam go na plaży( zobaczył psa od WOPR'a i pierwszy raz płynął, ale przez niego byłam cała mokra, bo musiałam za Nim lecieć:loveu:, a to było ok. 22;00). I wzięłam Laurę, Ona go ponoskowała, On nic nie wiedział, tylko jeszcze bardziej się rozkładał. Aż mama powiedziała, a niech robi co chce, ja go będę trzymać, i faktycznie, Laura weszła na Fudzia, a Fudzi jak się rzucił, ale mama go trzymała. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...