Jump to content
Dogomania

Witam Colliomaniakow!!!


Świerza&Fox

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja tez jestem bardzo ciekawa... :hmmmm: ..... ale ja i tak nie moge miec colliaczka, poniewaz mam juz psa i kota(kot zaginal :cry: ), a tak wogole, gdybym miala przyjemnosc kupic nowego psa, nie wiem prawde mowiac jakiej bylby on rasy( bardzo podobaja mi sie colliaczki, goldeny, podchalany itp,itd, ale psem , ktorego chce od malego jest seter irlandzki):D Ale nie wiem prawde mowiac, czy z wychowaniem setera bym sobie poradzila, dlatego wypatruje inne , spokojniejsze rasy :wink: . Dlatego weszlam na to forum :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Diana14'][quote name='Mona'][quote]A ja wam moge rozwiazac problem braku koliaka[/quote]
Jestem bardzo ciekawa jak? :lol:[/quote]

Daniel albo sprzedałby Ci koliaka od siebie albo nakrecił na wilczaka :D[/quote]

Na wilczaka to moze nie ale koliaka tak bo mam jeszcze szczeniaczki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DanielZ'][quote name='Diana14'][quote name='Mona'][quote]A ja wam moge rozwiazac problem braku koliaka[/quote]
Jestem bardzo ciekawa jak? :lol:[/quote]

Daniel albo sprzedałby Ci koliaka od siebie albo nakrecił na wilczaka :D[/quote]

Na wilczaka to moze nie ale koliaka tak bo mam jeszcze szczeniaczki :)[/quote]

Daniel wczoraj podałam jednej pani która dzwoniła numer do Was bo chciała szczeniaka collie ;)

Link to comment
Share on other sites

DanielZ- jak sie nazywa twoja hodowla i po jakich rodzicach są te szczeniaczki? bo jakos nie na czasie jestem i nie umiem cie rozszyfrowac :wink:
Diana14- co sie stało ze zmieniłas termin miotu po Limbie?Przeciez miały byc w maju a na twojej stronie czytam ze dopiero jesienia....

Link to comment
Share on other sites

Mona hodowla Daniela to niegdyś "Gwiazdy Szkocji" a obecnie "Lohrien" ;)
Łatwo się domyślić :P 8) :lol:

Atomic właśnie dlatego...Limba dostała o ponad miesiąc wcześniej cieczkę i ze względu, że termin porodu nijak nam odpowiada to musieliśmy przełożyć krycie.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Diana za info ale male sprostowanie to jest hodowla mojej mamy ja mam hodowle o nazwie"Wolf Shadow"
Zdjęcia kolakow mozna zobaczyc na stronir [url]www.Lohrien.dogomania.pl[/url]
wybaczcie za strone jesli bedzie wam sprawiac klopoty niedlugo bedzie nowa stronka o niebo leprza mam nadzieje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...