Jump to content
Dogomania

Mariola Semik


KkorniK

Recommended Posts

[quote name='Błyskotka']Możesz się bać :evil_lol:.
Moja suka kilka razy pod rząd dostawała wnioski na Championa a u tej pani zasłużyła jedynie na bardzo dobrą ocenę bo jej zdaniem to suczka i tyle jej wystarczy :razz:.[/quote]
O żesz...:shake: Wprawdzie mam psa i najprawdopodobniej będzie jedyny w klasie, ale może jeszcze zmienią nam sędziego:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Nie ma się czego bać....wszak to ma być zabawa i mile spędzony czas.
Powiem tak :ci co uważają swoje psy za ósmy cud świata mogą się rozczarować.
Natomiast jeżeli ktoś chce dowiedzieć czegoś konkretnego to będzie miał ku temu okazję.
Pani Semik wypunktuje wady ,ale także powie o zaletach psa.
POWODZENIA

Link to comment
Share on other sites

No to my już po ocenie u tej Pani :lol: Myślałam szczerze mówiąc, że będzie gorzej :lol: Pani oceniała baardzo dokładnie, opis mamy bardzo fajny ale długaśny, wydaje mi się, że największą uwagę zwracała na ruch psa. Miała fajne podejście do swojej pracy, nie spieszyła się, że sprawiała wrażenia jakiejś złej, czy zdenerwowanej ogólnie sympatyczna ;) Nam się udało zdobyć Doskonała, Zw.Mł i NJwR :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 month later...

Wie ktoś może jakie ta pani ma podejście do psiaków w klasie szczeniąt ? Sama sprawdza zęby psom ? Będzie oceniała wilczaki we Wrocławiu (krajowa I grupy). Czy pies w szczeniakach musi już stać posągowo ? Baldur w ringu zachowuje się spokojnie i grzecznie ale gdy sędzia podchodzi to zdarza mu się w pierwszym odruchu cofnąć. Jak to u tej pani jest ? ;) Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...