Jump to content
Dogomania

Akita Inu Klub w Polsce


Mitsu

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Racja, nie zwróciłam uwagi...
Co nie zmienia faktu, że wyskakuje jako pierwsza jeśli wpisać "klub akita inu" w wyszukiwarce Google - to może być mylące.
Gdyby ktoś miał chęci i wiedzę, żeby popracować trochę nad tą stronką żeby pojawiała się przynajmniej na pierwszej stronie wyników wyszukiwania zawsze gdy użyje się słów akita + klub, może by to pomogło sprawie utworzenia Klubu Akit w Polsce.
Więcej odwiedzin na stronie = więcej świadomych właścicieli akit = większa szansa na członków klubu? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Halo, witam ponownie i ponownie zapytuje jak się sprawy z klubem mają?
Sprawa bardzo przycichła, nic już nigdzie nie słychać o powstaniu i organizacji Klubu.
Ma ktoś jakieś aktualne informacje?
Dzieje się coś w temacie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Miawko']schabowy, Twój optymizm jest czarujący :P
Ale mówiąc serio, zaczynam się obawiać, że masz rację, a szkoda :([/QUOTE]

To akurat nie ja napisałem tylko jakiś ,,shabowy"i nie zgadzam się z nim.
Teraz klub rasy można zorganizować,wiele osób ma dużo większą wiedzę,nie pozwoli sie wpuścić w maliny różnym krzykaczom,pewna blondynka poszła studiować paznokcie ( do czego moim zdaniem sie nadaje najlepiej)no i przede wszystkim mamy Ciebie Miawko,która nadaje sie najbardziej do tego by założyć klub rasy!
Bardzo bym się cieszył gdybyś podjęła odpowiednie starania!
Powodzenia!
jestem za!:smilecol::smilecol:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wiarę we mnie, ale ja naprawdę nie mam tyle czasu, ile bym chciała :)
Potrzeba kogoś poważnego, kto by skoordynował akcję...
Wydawało mi się, że zajmuje się tym Mitsu, tylko jakoś przestała się udzielać w temacie ostatnio?

Off-topic:
Skąd Ci się przyplątał pomysł na ukiyo-e Hokusai'a jako avatar? Nietypowy pomysł, i do tego akurat demon latarni :D

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Dzis w Opolu sedziowala mi sedzina z Izraela. Niestety, wykazala sie kompletnym brakiem wiedzy na temat teriera japonskiego. Nie przygotowala sie kompletnie do sedziowania tej rasy, nie zapoznala sie ze wzorcem. Mam nadzieje, ze ten klub powstanie i tego rodzaju incydenty beda przeszloscia. Chcialbym bardzo, aby klub edukowal rowniez sedziow, poprzez porady, artykuly etc.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...