Jump to content
Dogomania

Maly Staffik Pytanie ,Spacery?


Recommended Posts

Witam jestem od niedawna szczęsliwym posiadaczem stafficzka,piesek ma 2 miesiace ,jest po 2 szczepieniach,z godnie z tym co powiedział hodowca to można z nim wychodzić,jest bardzo ciekawy swiata ,ładnie chodzi na smyczy ,reaguje jak sie go woła oglnie jak narazie istny aniołek,pytanie dotyczy długośći spacerów ,wieczorem jak wracam z garażu mam do przebycia około 900 metrow przez osiedle ,czy taki dystans nie zaszkodzi mojemu maluchowi ,dodam tylko ze piesek nie wykazuje zmeczenia ,skocznie idzie obok moje nogi caly czas.Z gory dziekuje za odpowiedz.Dodam tez ze po takim spacerku pobryka jesce trohe w domu i zasypia jak odrazu i spi do rana.

Link to comment
Share on other sites

takie kwestie są bardzo indywidualne dla kazdego szczeniaka, nasz zaczynał od króciutkich spacerków, takich dosłownie 50 metrowych i w miarę rozruchu zwiększaliśmy odległość... nie pozwalałam mu tylko skakać z wysokości - np. murek przy chodniku oraz chodzić po schodach - zawsze braliśmy go wtedy na ręce:p... ale zastrzegam ekspertem nie jestem -- i to na co możemy pozwalać małemu podpowiadał nam weterynarz oraz hodowca...

a z tą spokojnoscią - to nie mów hop :diabloti:
PS> a gdzie kupiłeś szczyla - w sensie w której hodowli - o ile to nie tajemnica...:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...