Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wyjaśniam kobiałkom:
Należę do tej części społeczeństwa, która jest prawnie dyskryminowana:
tzn
1. musi pracować do 65 lat
2. Żyje krócej z powodu stresorów wywoływanych głównie przez płeć odmienną
3. I będzie musiała zapewne oddawać część swojej krwawicy na niepracujące.
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']???? nie rozumiem:oops: basenji to po części też "moja" rasa:loveu:[/quote]
Tak, tak, tak!!! [COLOR=red]Savannah[/COLOR] jest z nami od dawna! I bardzo sobie chwalimy ten kontakt.
Już nie wspomnę, od kogo i od kiedy "to" się zaczęło...!
[COLOR=black][B]ZPR[/B][/COLOR] - zapomniałaś?! Oj, niedobrota z Ciebie!
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Niemożliwe!!! Staramy się być baaaardzo poważni, a Ty piszesz, że się uśmiałaś... To jak tu można być poważnym, co?!:diabloti:
Pzdr.[/quote]

tiaaaaa :diabloti: nic tylko na depresje trzeba iść zobaczyc co sie dzieje na ringu basenji... momentami śmiechu warte

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Tak, tak, tak!!! [COLOR=red]Savannah[/COLOR] jest z nami od dawna! I bardzo sobie chwalimy ten kontakt.
Już nie wspomnę, od kogo i od kiedy "to" się zaczęło...!
[COLOR=black][B]ZPR[/B][/COLOR] - zapomniałaś?! Oj, niedobrota z Ciebie!
pzdr.[/quote]
Och jak miło się czyta:loveu: :cool3:
No właśnie zpr zapomniałas, właściwie to wszystko się zaczeło..no właśnie od Ciebie:loveu::evil_lol::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Och jak miło się czyta:loveu: :cool3:
No właśnie zpr zapomniałas, właściwie to wszystko się zaczeło..no właśnie od Ciebie:loveu::evil_lol::razz:[/quote]
Ode mnie? przypomnij mi ...:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']tiaaaaa :diabloti: nic tylko na depresje trzeba iść zobaczyc co sie dzieje na ringu basenji... momentami śmiechu warte[/quote]
Zapraszam do Białegostoku, Włocławka, W-wy, Chorzowa, Wrocławia, Poznania, a z zagranicznych ringów - do Nitry i Wilna! Czy na ringu będzie wesoło, to nie wiem, ale poza ringiem - na pewno!:lol:
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Oj,[B] ZPR[/B] , nieładnie... A kto [I]popełnił[/I] wywiad w jednym z czasopism, co? I tak dalej... Więcej nic nie napiszę, niech ZPR pomyśli...:diabloti:
Pzdr.[/quote]
właśnie właśnie:cool3: ZPR pamiętasz??:mad::razz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...