Jump to content
Dogomania

Kaliningrad 2xCAC, 28.05.2005 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martyna']moj "kierowca" to rowniez wystawca, wiec musimy dopasc jakis hotel, ale cos tam zawsze znajdziemy ;))) dzieki za wszystkie informacje :-)[/quote]
To może spróbujcie skontaktować się telefonicznie z organizatorami i poproście o namiary na jakiś hotel niedaleko wystawy? Albo może na miejscu w K. w sekretariacie wystawy ktoś Wam pomoże?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Podaję skład sędziowski na 2xCAC Kaliningrad (bez rozpisania na rasy):
Anton TODOROV - Bułgaria,
Galina TODOROVA - Bułgaria,
Olga DOLEJSOVA - Czechy,
Nebojsza SZRWACH - Bośnia
Nebojsza SZURBATOWICZ - Serbia.

Przypominam zgłoszenia można wysyłać faksem (007 0112 712 618) lub mailem na adres:
[email][email protected][/email]
Tak podano mi w mailu.
Decydujcie.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

KURCZE JA CHCE JECHAC :)

ale znowu sobie problem znalazlam :( zajrzalam na ta strone [url]http://www.vetpol.org.pl/przywoz.htm[/url]

i jest napisane:

[quote]
Uwaga praktyczna !!!!!

Jeżeli pies, kot lub fretka zamierza czasowo (wystawy zwierząt) wyjechać do państw trzecich nie wymienionych powyżej należy u takiego zwierzęcia wykonać badanie krwi celem określenia poziomu przeciwciał przeciw wściekliźnie. Zwierzę nie posiadające takiego badanie przed wyjazdem aby ponownie wrócić do Polski musi spełnić warunki określone dla zwierząt pochodzących z państw trzecich nie wymienionych powyżej.
[/quote]

czyli wychodzi na to, ze w lutym musze sie ruszyc, wyrobic paszport i wyslac krew do Pulaw, czy gdzie jest to laboratorium :((( ech nie wiem czy mi sie to uda zrobic finansowo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']KURCZE JA CHCE JECHAC :)

ale znowu sobie problem znalazlam :( zajrzalam na ta strone [url]http://www.vetpol.org.pl/przywoz.htm[/url]

i jest napisane:

[quote]
Uwaga praktyczna !!!!!

Jeżeli pies, kot lub fretka zamierza czasowo (wystawy zwierząt) wyjechać do państw trzecich nie wymienionych powyżej należy u takiego zwierzęcia wykonać badanie krwi celem określenia poziomu przeciwciał przeciw wściekliźnie. Zwierzę nie posiadające takiego badanie przed wyjazdem aby ponownie wrócić do Polski musi spełnić warunki określone dla zwierząt pochodzących z państw trzecich nie wymienionych powyżej.

[/quote]

czyli wychodzi na to, ze w lutym musze sie ruszyc, wyrobic paszport i wyslac krew do Pulaw, czy gdzie jest to laboratorium :((( ech nie wiem czy mi sie to uda zrobic finansowo...[/quote]
Z paszportem startuj już teraz, bo potem jeszcze wiza (ok. 5 dni oczekiwania). O laboratorium i tym badaniu - juz wiesz.
Dla uspokojenia - byłam w grudniu ub.r. w K. i nikt na granicy nie żądał ode mnie jakichś przeciwciał. Tak więc: paszport, wiza + trochę pieniędzy na ichniejsze świadectwo wet. + ubezpieczenie samochodu (pisałam o tym wcześniej, ale wolę jeszcze raz przypomnieć).

Link to comment
Share on other sites

jutro pojade suce zrobic paszport, przy okazji ja zachipuje :-)))

Wyslalam mailem pytanko do nich czy moge zglosic suke kolezanki na pierwszej wystawie do champ, moja suke do ot, a na drugiej wystawie odwrotnie, ale mi nie odpowiedzieli :((( nie bardzo wiem jak to zaznaczyc zeby nie wyszlo ze obie suki na dwoch wystawach beda w tej samej klasie ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']Asiaczku ,a podasz mi jeszcze stawkę samych psów shar-pei z grudnia -bardzo proszę .I tak jadę ,ale jestem ciekawa ile tego towarzystwa w zimę przyjechało :roll:
dzięki[/quote]
18.12.2004 r., Kaliningrad (CAC):
[b]SHAR PEI[/b]
PSY
kl. sz
IRBIS LAKI BOJ
UCLAC DE LA BAJLA
kl. mł
CHARLESTON KENIG
kl.o
ETUAL NUAR PROMETEY
kl.ch
VALENTINO SCHASTJE SPILBERG

SUKI
kl. baby
OLLI C JANTARNOWO MORIA
kl. sz
ZWIOZDA MARI ETEL
kl. mł.
LAKI STARR C JANTARNOWO MORIA
GRAFINIA DE MONCERO C JANTARNOWO MORIA
ZE BEST SZOY GEL
kl. o
CHERNYI-CHIZH NEZHNA KNJAZHNA
WALENTININO SCZASTJE LIZETTA
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']jutro pojade suce zrobic paszport, przy okazji ja zachipuje :-)))

Wyslalam mailem pytanko do nich czy moge zglosic suke kolezanki na pierwszej wystawie do champ, moja suke do ot, a na drugiej wystawie odwrotnie, ale mi nie odpowiedzieli :((( nie bardzo wiem jak to zaznaczyc zeby nie wyszlo ze obie suki na dwoch wystawach beda w tej samej klasie ;-)[/quote]
Po prostu wyślij na każdą sukę dwa zgłoszenia z zaznaczeniem: I wystawa (first show), II wystawa (second show) itp. Powinni zrozumieć. Poza tym, po wysłaniu faksem, zadzwoń do nich i potwierdź, czy dobrze zrozumieli.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

zastanawiam się nad wystawieniem psa na trzech wystawach w tym terminie, choć zalezy to jeszcze od pewnych terminów.
Interesują mni edokładniejsze informacje na temat przekraczania granicy z psem? Czy paszport dla psa i czip wystarczą? Czy trzeba mieć jeszcze zaświadczenie od veta w Polsce? Czy wystawia zaświadczenie vet. na granicy?

Czy ktoś już może wie o której zaczynją się kolejne wystawy, czyli 2 i championów?

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzynka']Witam,

zastanawiam się nad wystawieniem psa na trzech wystawach w tym terminie, choć zalezy to jeszcze od pewnych terminów.
Interesują mni edokładniejsze informacje na temat przekraczania granicy z psem? Czy paszport dla psa i czip wystarczą? Czy trzeba mieć jeszcze zaświadczenie od veta w Polsce? Czy wystawia zaświadczenie vet. na granicy?

Czy ktoś już może wie o której zaczynją się kolejne wystawy, czyli 2 i championów?

Pozdrawiam.[/quote]
Poczytaj wcześniejsze posty, a wszystko będzie jasne.
Na granicy - paszport. Tatuażu/ czipa nikt nie sprawdza. Żadnego dodatkowego zaświadczenia od wet. nie potrzeba. Na granicy za przewóz psa do K. + z powrotem płacisz coś ok. 3-4 Euro x2. Ja za 3 psy zapłaciłam 10 Euro w jedną, i 10 Euro w druga stronę.

Ponieważ zgłoszenia przyjmowane są do 15 kwietnia, nikt na razie nie jest w stanie okreslić, o której zaczynają się pozostałe wystawy. To zależy od ilości zgłoszonych psów.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi, ale w naszym busie już nie będzie miejsca. Jedziemy w 4 osoby; każda z nas z psiakiem. Jeszcze jedna osoba z małym psiakiem, na upartego, mogłaby się zmieścić. Ale dodatkowe 2 osoby + 2 psiaki to już jest problem. A duże te Wasze psiaki, zgadzają się ze sobą? Bo może udałoby mi się coś temu zaradzić. Napisz na mail prywatny.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Asiaczek']Przykro mi, ale w naszym busie już nie będzie miejsca. Jedziemy w 4 osoby; każda z nas z psiakiem. Jeszcze jedna osoba z małym psiakiem, na upartego, mogłaby się zmieścić. Ale dodatkowe 2 osoby + 2 psiaki to już jest problem. A duże te Wasze psiaki, zgadzają się ze sobą? Bo może udałoby mi się coś temu zaradzić. Napisz na mail prywatny.
Pzdr.[/quote]
Asiaczku wysłałam Ci już dwie wiadomości na mail prywatny, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi...pozdrawiam ania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']Asiaczdek -a może większy bus wynajmiemy -wiem ,że Orsini była jeszcze zaintresowana.Albo Anno drugiego busika sobie zacznijcie organizować :wink:[/quote]
problem polega na tym, ze po pierwsze mogę nie uzbierać drugiego busa, a po drugie nie specjalnie mam na to czas...dlatego wolałabym załapać sie jakoś z Wami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...