Jump to content
Dogomania

[Ck] Rambo mini wilk z niezwykle smutną historią...za TM...[*]


OlaLola

Recommended Posts

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A to wszystko wina Ramba, bo jak go poznałam to nie miałam ( o dziwo ) żadnych emocji co do niego....w sensie kolejna bida w schronisku..., potem uświadomiłam sobie że nawet lubie tego psiaka, no a potem to była już miłość... :P
Mój mały Aniołek...
Minęło w zasadzie mało/dużo czasu, kiedy odszedł ale zdarzyło mi się taka sytuacje że do psiaka kolegi, powiedziałam "Nie teraz Rambo"....a ten psiak kolegi to jeszcze suka była:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Rambusiu, już tak długo Cię nie ma, a ja nadal mam łzy w oczach jak o Tobie myślę. Wiesz u mnie wiele się zmieniło, mam w domu koty, prowadzimy dla nich dom tymczasowy, współpracujemy z Fundacją ze śląska, Szara Przystanią. :) W sumie pierwszy raz od bardzo długiego czasu spojrzałam na Twoje zdjęcia....
Wiesz Rambusiu, że gdyby to wszystko co było wtedy działo się teraz to byś żył?
Parę miesięcy temu, wróciłam z kursu tresera psów, po to, żeby m.in pomagać takim zwierzakom jakim Ty.... żeby człowiek miał pojęcie np o sygnałach uspokajających... tak jak teraz analizuje to wszystko to Ty tyle mi mówiłeś... Oj Rambuś, Rambuś tak strasznie Cię szkoda... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...