Jump to content
Dogomania

znaleziona suka z tatoo


florida_blue

Recommended Posts

fotke moze wstawimy pozniej. Tak czy siak mam nadzieje ze trafimy do właściciela po tatuazu, pies jest z Częstochowy i nie wygląda na takiego co by sie zgubił ponad trzy tygodnie temu, ale mozna to sprawdzic, jest jakis kontakt do tego właściciela?

Link to comment
Share on other sites

to że ma tatuaż z od. CZĘSTOCHOWA nie znaczy że musi mieszkać w CZĘSTOCHOWIE
a psy zagubione znajdowano w różnych dziwnych miejscach , więc to że pies z Łodzi znalazł się nagle w Częstochowie nie będzie żadną rewelacją
ktoś go mógł ukraść , przygarnąć , wywieź a potem np. wyrzucić , bo pies ma tatuaż / wiele było takich przypadków /
najlepiej sprawdzić w poniedziałek w oddziale z czyjej hodowli pies pochodzi , może hodowca będzie pamiętał komu sprzedał psa
jeśli ma umowę kupna sprzedaży to będzie to na pismie
jeśli takowej nie spisał, to miejmy nadzieję że chociaz pamięta gdzie pies został sprzedany

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam właśnie sms-a do właściciela tego zaginionego psa z pytaniem czy pies się odnalazł. A to treść ogłoszenia z łodzkiego Ekspresu Ilustrowanego.
• 8 IV w rej. ul. Wałbrzyskiej/Warszawskiej zaginął pies
siberian husky, czarno-biały z niebieskimi oczami,
w czerwonej obroży. Nagroda! 0-503-162-356.

Link to comment
Share on other sites

Super!!! Powiedz tylko czy z daleka przywędrował?? Tyle teraz znalezionych huskych, a prawie nikt nie szuka. Ale ja wiem dlaczego. Nadal mało osób wie o dogomanii. Ja trafiłam tu przez aukcję cegiełkowa AFN na huskyego Huzara na allegro. No zostałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::oops::oops:. Ogłoszenia mozna dawac na dwukropek.pl To jest bezpłatne, ja cały czas kontaktuję ludzi szukajacych tam psiaków z informacjami na dogo o znalezionych. A może akurat sie trafi??? Wiem co to znaczy stracic psa. Najpierw mój hasiak zwiał mi dwa razy, a 13 kwietnia tego roku musiałam się z nim pozegnac. Przegrał nierówną walkę z rakiem :placz::placz::placz:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...