Jump to content
Dogomania

Młoda sunia onka znów błaga o dom ostatnia strona . ma dom


mirabelka

Recommended Posts

Witaj sunia pojechała wczoraj do domu niedaleko opola [do znajomych ] ludzie nie mieli wcześniej psa ale chą bardzo spróbowac i uważałam ze pownnam dac im szanse bo ludzie spoko , bylam sprawdzalam dom ok ,ale dalismy sobie tydzień na przyzwyczajenie sie jeśli pani po tygodniu stwierdzi ze sunia zostaje to ok ale jesli po tygodniu pani stwierdzi ze sobie z sunia nie radzi to sunia bedzie nadal do adopcji .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej , jestem odpowiedzialna osoba i dlatego powiem szczerze:) Wolę suczki bo mam olbrzymi ogród na którym sa iglaki a chłopcy inaczej załatwiaja swoje potrzeby i nie chciałabym aby iglaki uschły, cały czas u mnie w domu były suczki....Tzn już 3 jest, nie wiem może sie myle ale tak jakoś sobie tłumacze ....Uwielbiam owczarki pomimo,ze teraz mam suczke mieszańca do owczarka nie podobną, zostały jej tylko piekne stojące uszy:) . Mnie jest potrzenby pies do ogrodu, przebywający na dworze...pies pilnujacy:) Moje sunie ida do domu w świeta, burze, i jak strzelaja petardami, oczywiście nie licząc ich np: chorób. Traktowane sa jak członki rodziny....Nie wiem czy to wystarczy..czy czegoś nie schrzaniłam ..przepraszam za słowo tą swoją szczerością.... Acha mam jeszcze kota znajde ale On nie wychodzi na dwór...tylko na smyczy:))))

Link to comment
Share on other sites

Wiadomośc z nowego domku
Suczka jest super dzieci kocgcha ,nie piszczała w nocy bardzo ładnie spała ,na miejscu które sama se wybrala czyli kanapa w salonie ,hi hi [wiem ze nie powinnam] na spacer sie upominala wszytsko jest w porządku. Napewno zostanie u nas juz do konca życia pozdrawiamy.
Dla wszytskich zainteresownaych bardzo dzinkuje za pomoc i prosze o pomoc w znalezieniu domku dla kolejnego owczarka tymrazem psa okolo 8 miesiecy którego uratowałam z wnyków w lesie stracił ogon teraz dochodzi do siebie i zaczyna sie rozgladac za domem.Dziśs założe wątek.

Link to comment
Share on other sites

Dodam tylko ze wspominałam że Szaza to pies nie nadający sie do mieszkania na dworze czy to buda czy kojec ona bardzo zle znosiła rozłąke z człowiekiem dlatego szukałam jej domku gdzie mogła by przebywac ciągle z ludzmi i spac w ich towarzystwie ,taki już ma charakter .Oczywiście domek jaki oferowałes wydaje sie ok i warunki tez ale to wszytsko zalerzy od charakteru psa .

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem czy wiadomośc dotarła jeszcze nie ume dobrze obsługiwac tego forum:) Kiedy ewentualnie psiak byłby do odbioru:) Czy wymaga leczenia dalszego:) I jak widzę bawi sie z innymi psami a więc tolerowałby moją Korunię:) Ide rozmawiac z domownikami:) Jest piekny:)
A wogóle to się nie spytałam gdzie ten piesek teraz przebywa:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jobu33']Hej , jestem odpowiedzialna osoba i dlatego powiem szczerze:) Wolę suczki bo mam olbrzymi ogród na którym sa iglaki a chłopcy inaczej załatwiaja swoje potrzeby i nie chciałabym aby iglaki uschły, cały czas u mnie w domu były suczki....Tzn już 3 jest, nie wiem może sie myle ale tak jakoś sobie tłumacze ....Uwielbiam owczarki pomimo,ze teraz mam suczke mieszańca do owczarka nie podobną, zostały jej tylko piekne stojące uszy:) . Mnie jest potrzenby pies do ogrodu, przebywający na dworze...pies pilnujacy:) Moje sunie ida do domu w świeta, burze, i jak strzelaja petardami, oczywiście nie licząc ich np: chorób. Traktowane sa jak członki rodziny....Nie wiem czy to wystarczy..czy czegoś nie schrzaniłam ..przepraszam za słowo tą swoją szczerością.... Acha mam jeszcze kota znajde ale On nie wychodzi na dwór...tylko na smyczy:))))[/quote]

Pies to przyjaciel na kilkanaście lat, więc Ty wiesz najlepiej i nikomu się nie musisz tłumaczyć dlaczego to ma być ten a nie inny :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...