Jump to content
Dogomania

Boni - przekochana boksereczka ze Słupska-Juz w swoim domku.


Kasia77

Recommended Posts

[quote name='Kasia77']
Zapraszamy domki,zapraszamy...i pomyślimy,który Boniulki wart![/quote]
Sadystka :diabloti: Żeby tak kusić i znęcać się nad domkami :eviltong:
Kasiu,tylko pamiętaj domek ma pokazywać Boniulkę na dogo, bo jak nie to :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kasiu,tylko pamiętaj domek ma pokazywać Boniulkę na dogo, bo jak nie to :mad:[/quote]

Bońcia mówi - [B][COLOR=Black][SIZE=3]Dzień Dobry...[/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=Black][SIZE=3][SIZE=2]i przesyła [SIZE=4]Wielkie[/SIZE] całusy:loveu:
Domek MUSI pokazywać dziewczynę na Dogo i mnóstwo różnych rzeczy domek musi:mad:,a ciężko Bońci znaleźć takie wszystko w jednym- w każdym coś "kuleje",
ale czekamy,czekamy...i doczekamy(myślę!) iście Boniulciowego domu.


[/SIZE][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial]Jakoś ciągle daleko ten wymarzony Boniulowy domek...
Pani ze Śląska - tak mocno zainteresowana psinką, rozpłynęła nam się gdzieś...nie odpowiada na moje wiadomości, [/FONT] [FONT=Arial]najwyraźniej rodzina była zakochana w Boni przysłowiowe pięć minut.[/FONT]
[FONT=Arial]Takie to domy trafiają się Boni - dzisiaj bardzo chcę! a jutro nawet nie pamiętam, że chciałem...:shake:[/FONT]


Bońcia życzy wszystkim dobrej nocy i kolorowych snów;)

Link to comment
Share on other sites

Bońcia właśnie wróciła z Borysem od weterynarza;).
Borynia był na zdjęciu szwów po kastracji a Boni na dokładnym obejrzeniu
serducha.
Zdarzyło się raz Boni zasłabnąć na spacerze i mimo,że EKG nic nie wykazało
zrobiliśmy dziś jeszcze USG serca i prześwietlenia - wykazały powiększoną prawą komorę a przy okazji, zdjęcia uwidoczniły zmiany zwyrodnieniowe na odcinku lędźwiowym kręgosłupa.

Trzeba się było nieźle umęczyć,żeby Bońci zrobić badania, Borysek-jakby go nie było taki grzeczniutki a nasza panna ? - jak to Pan doktor mówi ; Boksia z ADHD :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Oj Boni zapusciła juz korzenie na całego u Kasi a tu domku własnego trzeba szukać by zrobić miejsce dla innej biduli w potrzebie.[/quote]

Małymi kroczkami być może zbliża się jakiś domek...
Dziś zadzwonił Pan z Gdańska, w Słupsku jest w delegacji a Bońcię wypatrzył na Allegro i niezobowiązująco (bo zgłosił się też potencjalny,dość ciekawy domek z Bydgoszczy i Pan o tym ode mnie usłyszał)bardzo chciał naszą kruszynę poznać,więc przyjechał i spędził z Bońcią troszkę czasu.Pan ma dwa psy( labka i adoptowanego ze schroniska 12niego kundelka), chciałby adoptować jeszcze boksera,ponieważ jego boksiu odszedł z powodu złośliwego nowotworu.
Pan zaprasza jak najbardziej na wizytę do Gdańska. W tym przypadku, najwięcej do powiedzenia miałaby Bońcia - niewiadomo czy zaakceptowałaby towarzystwo kolegów???...

Link to comment
Share on other sites

Domek z Bydgoszczy również był boksiowy - sunia odeszła na marskość wątroby (otrzymałam zdjęcia boksi, fajna paróweczka -jak Bońcia).
W tym domu Boni byłaby jedyną panną, pies stróżujący(przygarnięty z ulicy) mieszka w kojcu,
Państwo przeglądali różne boksiowe sunie i to Bońca najbardziej przypadła im do serca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']Witamy
Nad domkiem się zastanawiamy...
Bońcia chyba ma swój typ,a co cioteczki myślą - który domek bardziej Boniulowy?:loveu:[/quote]


Dla Boniulki ten najlepszy który sama wyybierze. Najfajniej byłoby widzieć jej pierwsze reakcje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Dla Boniulki ten najlepszy który sama wyybierze. Najfajniej byłoby widzieć jej pierwsze reakcje[/quote]

I mi się marzy, sprawdzić co Boni sama o każdym z domów sądzi,
liczę,że po takiej wizycie wszystko byłoby jasne.
Gdyby mąż mi się "nie zapodział" i był obecny w domu, to bez zastanawiania wpakowalibyśmy Boni w samochód i pojechali zapoznać ją z chętnymi domkami - i nie musiałaby, tak od razu , zostawać w obcym miejscu.
Biedne zwierzaczki - nie rozumieją, że domek, w którym mieszkają jest tylko tymczasowy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...