Jump to content
Dogomania

Ruda - całe życie w schronisku. Straciła przyjaciela. MA WSPANIAŁY DOM :)


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Proszę Was o radę. Wiem, że bubu ma wiele spraw na głowie i od czasu do czasu wpada na dogo. A ja się boję, żeby ta Pani w tym czasie nie zainteresowała się innym psiakiem,bo być może dla Rudzinki to szansa. Pani w mailu pyta o to czy Ruda jest nadal w schronisku i czy może otrzymać więcej jej zdjęć. W tych kwestiach akurat jestem zorientowana. Czy powinnam się tak porządzić i odpisać zanim bubu to zrobi? :oops:

Link to comment
Share on other sites

Nawet się nie zastanawiaj, tylko prześlij jej zdjęcia i więcej informacji.Nie podejmujesz jeszcze przecież decyzji o oddaniu.Postaraj się coś więcej o tej kobiecie dowiedzieć.To może dobra szansa i nie trzeba jej przegapić.Pani na pewno chce szybko, jak nie dostanie fotek może obejrzeć sobie inne psy.
Sorry, że pierwszy raz na wątku, a udzielam dobrych rad.

Link to comment
Share on other sites

dobrze zrobiłaś Limo .. nie ma czasu do stracenia :lol:
a bubu przez ostatni tydzień zajęta była od rana do nocy zbieraniem pieniążków na zwierzaki na TKB w Żywcu
jak to wszystko w końcu ogarnie to na pewno i Tobie i Pani odpisze

aha tylko nie pisz, że Rudzia jest w schronisku w Żywcu, tylko w okolicach Bielska, bo potem mogą być problemy ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny bez obaw, moje ogłoszenia zawierają jedynie tekst z pierwszego postu bubu, a ja osobiście nie znam "Waszej" sytuacji na tyle, żeby podawać tej pani jakiekolwiek szczegóły :) Poza tym otrzymałam odpowiedź, że ta pani jest już w kontakcie z bubu, więc myślę, że teraz pozostaje nam tylko mocno, mocno trzymać kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...