Jump to content
Dogomania

Gezes I Mania - Senna Galeria.


Hanna R.

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B][I]No dziewczynki ! Ostatni akt rozpaczy ::lying: :lying: :lying: [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[COLOR=darkgreen][/COLOR]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkgreen][I]SZWARC MYDŁO I POWIDŁO :-? [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[IMG]http://img252.imageshack.us/img252/6995/a17ug.jpg[/IMG]

[IMG]http://img252.imageshack.us/img252/4442/a65gt.jpg[/IMG]

[IMG]http://img252.imageshack.us/img252/1305/g73ej.jpg[/IMG]

[IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2401/g296yl.jpg[/IMG]

[IMG]http://img252.imageshack.us/img252/1194/g323vq.jpg[/IMG]

[IMG]http://img252.imageshack.us/img252/5686/m158ul.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']Jak nie, jak tak :roll:[/quote]


[SIZE=3][COLOR=red][B]NIE ! NIE !! I JESZCZE RAZ NIE !!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[B]obejrzałam to co wstawiłam - i niekonieczne mi się spodobało.[/B]
[B]Więc poprosiłam Boga o zmiłowanie ... W takim spolszczonym ukraińskim rodem z Sienkiewicza - na którego książkach pewne pokolenie uczyło się czytać.[/B] :roll: [B]Dla niezorientowanych - to coś takiego jak lindowe " co ty K U R W A :angryy: wiesz o zabijaniu "NIe chodzi oczywiście o znaczenie - ale o fakt, że w pewnych okresach WSZYSCY to powiedzenie znali. Jak teraz to o zabijaniu. :roll: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska'][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen][I]Oooo, Panie, pomyłujsia[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] :modla:[/quote]


[B]A tak wogóle - to w oryginale jest[/B] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen][I][B]"Hospody - pomyłujsia"[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska'][SIZE=3][COLOR=red][B]NIE ! NIE !! I JESZCZE RAZ NIE !!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[B]obejrzałam to co wstawiłam - i niekonieczne mi się spodobało.[/B]
[B]Więc poprosiłam Boga o zmiłowanie ... W takim spolszczonym ukraińskim rodem z Sienkiewicza - na którego książkach pewne pokolenie uczyło się czytać.[/B] :roll: [B]Dla niezorientowanych - to coś takiego jak lindowe " co ty K U R W A :angryy: wiesz o zabijaniu "NIe chodzi oczywiście o znaczenie - ale o fakt, że w pewnych okresach WSZYSCY to powiedzenie znali. Jak teraz to o zabijaniu. :roll: [/B][/quote]

[FONT=Arial CE][SIZE=3][B]Hanka :lol: [/B][/SIZE][/FONT]


[B][SIZE=3]Co powiedzilas to my wiemy i rozumiemy, :lol: [/SIZE][/B]
[SIZE=2][B][SIZE=3]My tylko nie wiedzielim czemu tak gadasz :roll: [/SIZE][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][FONT=Arial CE][SIZE=3][B]Hanka :lol: [/B][/SIZE][/FONT]


[B][SIZE=3]Co powiedzilas to my wiemy i rozumiemy, :lol: [/SIZE][/B]
[SIZE=2][B][SIZE=3]My tylko nie wiedzielim czemu tak gadasz :roll: [/SIZE][/B][/SIZE][/quote]


[B]Nooooo - ja wim, że Ty wiesz :lol: :lol: :lol: Ale Malawaszka pewnie nie czytała Trylogii. Ja teraz też bym jej NIE ZDZIERŻYŁA !!!![/B]
[B]Hahahaha ! Ramota !!!! :lol: Ale JAKIE WSPOMNIENIA Z CZYTANIA !!!! [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska'][B]Nooooo - ja wim, że Ty wiesz :lol: :lol: :lol: [SIZE=4]Ale Malawaszka pewnie nie czytała Trylogii. [/SIZE][/B][/quote]

[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=blue][B]A Ty myslisz, ze ja czytałam? :crazyeye: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=blue][B][COLOR=red]Ja z zalozenia nie czytalam [SIZE=5]NIC[/SIZE] co było obowiązkowe[/COLOR] :evil_lol: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=blue][B]A Ty myslisz, ze ja czytałam? :crazyeye: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=blue][B][COLOR=red]Ja z zalozenia nie czytalam [SIZE=5]NIC[/SIZE] co było obowiązkowe[/COLOR] :evil_lol: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
to tak jak ja ! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


Hanka, dostałas priva?

Link to comment
Share on other sites

[B]No i patrzcie, patrzcie - ci, co myslałam, że czytali - NIE CZYTALI , a ci, co mogli nie czytać - CZYTALI - Hahahahaha ![/B]

[B]Swoją drogą Pika - co to za sposób kwalifikacji pozycji do czytania po tym czy jest to lektura - czy nie ????[/B]
[B]Czyżbyś nie znała książek wspaniałych, które SĄ lekturami ?[/B] :roll:

[B]No - nic Ci nie spasowało ???? :lol: [/B]

[B]Alka - jestem w pracy - więc nie mam możliwości zgłębienia tematu. PW dostałam - reszta w domu . Papa ![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska'][B]Swoją drogą Pika - co to za sposób kwalifikacji pozycji do czytania po tym czy jest to lektura - czy nie ????[/B]
[/quote]

[B][FONT=Verdana][B]W wieku nastu lat mialo sie inne kryteria :lol: ................... ktore sie z wiekiem weryfikowalo :roll: [/B][/FONT]

[SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=3][B]Masę "lektur szkolnych" przeczytalam już/dopiero w wieku doroslym[/B][/SIZE][/FONT] [/SIZE]:roll: [B]bo czytać to się uczylam na Szlarskim, Londonie, May-u, Bunchu (chyba tak go sie pisze ) i tym podonych autorach mających tematyke przyrodniczo-przygodowo-historyczno- podrózniczą ;) [/B]
[B]Z wiekiem trudnośc autorów i książek wzrastała ;) przechodząc rózne fazy od Dostojewskiego po Ludluma ;) [/B]

[/B][quote name='HankaRupczewska'][B]Czyżbyś nie znała książek wspaniałych, które SĄ lekturami ?[/B] :roll:
[/quote]

[FONT=Verdana][B]"Łysek z pokladu Idy" :oops: Bo chyba nie "Jak hartowala się stal" :crazyeye: [/B][/FONT]

;)

[B][FONT=Verdana][SIZE=1]A poważnie znam wiele wspanialszych, które lekturami nie były, nie są i chyba nie będą[/SIZE] :roll: [/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']O rany, ale tu kulturą powiało :lol:[/quote]

[B]I fajnie i fajnie! :multi: Niech wieje! :multi: [/B]

[B]A ja czytałam trylogię i podobała mi się bardzo, tak samo jak "Krzyżacy"! :sweetCyb:[/B]
[B]I w ogóle nudna byłam, bo czytałam wszystkie lektury... :oops: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]I fajnie i fajnie! :multi: Niech wieje! :multi: [/B]

[B]A ja czytałam trylogię i podobała mi się bardzo, tak samo jak "Krzyżacy"! :sweetCyb:[/B]
[B]I w ogóle nudna byłam, bo czytałam wszystkie lektury... :oops: [/B][/quote]

o to tak jak ja trylogia kosa chyba zaraz po Mistrzu i Malgorzacie

kocham ta ksiazke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...