Jump to content
Dogomania

Gezes I Mania - Senna Galeria.


Hanna R.

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzien dobry, a ja to chcialam zobaczyc jak sennie w tej galerii jest , bo na bezssenosc cierpie.....ale czuje sie oszukana, oklamana i nie wiem jaka jeszcze sie czuje bo wcale mi sie nie chce spac. wrecz przeciwnie, obsmialam sie jak norka, foty mnie zachwycily i jakis taki zapal do zycia mnie ogarnal....
milego dnia zyczac ostrzegam ze ja tu jeszcze wroce:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogaja']Mamo - pewnie przemiłego - Bazyla, podzielam Twoje rozczarowanie, chociaż chciałam zauważyć, że na dwóch górnych zdjęciach włożyli mu smoczek do góry nogami!
Cóż za niedbalstwo! Czy on się aby nie udusi?!... :crazyeye:[/quote]

on nie jest do góry nogami przyjrzyj się dobrze :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamabazyla']on nie jest do góry nogami przyjrzyj się dobrze :diabloti:[/quote]


Jak to nie ma nóg? Żyrafa?
Bo wiesz, jedni nie poznają który bliźniak który, a drudzy wręcz przeciwnie…[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20animal/578.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]Vectra[/COLOR][/B] - masz jednak szczęście :cool1:
Kiedy szłam do notariusza, CZARNY KOT przeleciał mi przed nosem :roll:
Więc zawróciłam :cool1:
Fakt ten opisała prasa. Pokazały stacje telewizyjne :cool1:


[B][COLOR=red]Madziu[/COLOR][/B] - miałas zostać moim głównym spadkobiercą , ale moja wizyta w kancelarii notarialnej nie doszła do skutku.
Albowiem przesądna jestem :diabloti:

[B][COLOR=red]Behemocie[/COLOR][/B] - nie opiekujesz się moim blogaskiem podczas moich absencji :shake: Nie pretendujesz więc ... :diabloti:

[B][COLOR=red]Alikil [/COLOR][/B]- w temacie białęj bluzeczki nie zrażaj się tak szybko :p Pracuj w białej bluzeczce, odpoczywaj w niej, baw się - wszystko przyjdzie z czasem :diabloti:

[COLOR=red][B]Małgosiu[/B] [/COLOR]- Wandzia siedzi w torebce z Butaprenem :wink:

[B][COLOR=red]Dogaja[/COLOR][/B] - mam nauczkę :cool1: - od kiedy próbowałam zabronić Geziowi oglądania " Świerszczyków" - od wtedy do dzisiaj się jąka :shake:

[B][COLOR=red]Pika, Aga[/COLOR][/B] - szacuneczek dla Was :p

[B][COLOR=red]Mamo Bazyla , Gagochu[/COLOR][/B] cieszę się, że chcecie wpadać do BABCI :loveu:
Niech ta moc chcenia będzie z Wami :lol:


[B][COLOR=red]Waszka[/COLOR][/B] - kkkurde , Twoja wiedza o smoczkach mi imponuje :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']dzien dobry, a ja to chcialam zobaczyc jak sennie w tej galerii jest , bo na bezssenosc cierpie.....ale czuje sie oszukana, oklamana i nie wiem jaka jeszcze sie czuje bo wcale mi sie nie chce spac. wrecz przeciwnie, obsmialam sie jak norka, foty mnie zachwycily i jakis taki zapal do zycia mnie ogarnal....
milego dnia zyczac ostrzegam ze ja tu jeszcze wroce:diabloti:[/quote]



Witam , witam ! :loveu: :loveu: :loveu:
Zaskoczona jestem, bo ostatnio zarzuciłam lanserkę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja bym jednak wolała, żebyś podeszła do mnie bardziej indywidualnie, bo mię się to z Kaszpirowskim bardziej kojarzy, a nie z indywidualnym podejściem do pacjenta.
Bo jeśli już nie doszłaś do tego notariusza, bo jeśli ten czarny kot coś znaczył to może on COŚ ZNACZYŁ? [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/92B.gif[/IMG]
Zwłaszcza, że moja znajomość smoczków jest również wielka (chociaż, przy Twojej znajomości tego… wawelskiego - zważywszy na to, że jesteś jego lekarzem rodzinnym – oczywiście wysiadam i znam swoje miejsce: szacunek!).
Liczę, że Kazimierz mnie poprze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska']
[B][COLOR=red]Madziu[/COLOR][/B] - miałas zostać moim głównym spadkobiercą , ale moja wizyta w kancelarii notarialnej nie doszła do skutku.
Albowiem przesądna jestem :diabloti:

[/quote]

[B]a ja mam w d....eeeeeeee te twoje przesądy :angryy: :placz: :placz: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]a ja mam w d....eeeeeeee te twoje przesądy :angryy: :placz: :placz: [/B][/quote]

O, przepraszam i sobie wypraszam w tym wielce szacownym blogasku… co ja mówię: BLOGASIE - tak się wydziczać!
Proszę się nadymać gdzie indziej i unosić nad innymi głowami.
My tu z moją serdeczną przyjaciółką z Krakowa, który podziwiam za… zresztą za co to opowiem kiedy indziej, lubimy jak niebo nad głowami mamy czyste, bo wtedy dobrze widzimy moment, kiedy nam księżyc wpada do butonierki (rek) .
Więc, moja przyjaciółka Hanna, wybitna lekarka prowadząca rozliczne prywatne praktyki w najbardziej ludnych i schorowanych częściach tego zacnego miasta miała sen! Proroczy sen, w wyniku którego postanowiła [B]wydziedziczyć wszystkie te hieny[/B], które już przyssały się do jej długo ciułanego majątku!!! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20angry/54040.gif[/IMG]



Wiem to w szczegółach, bo ja miałam ten sam sen.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogaja']O, przepraszam i sobie wypraszam w tym wielce szacownym blogasku… co ja mówię: BLOGASIE - tak się wydziczać!
Proszę się nadymać gdzie indziej i unosić nad innymi głowami.
My tu z moją serdeczną przyjaciółką z Krakowa, który podziwiam za… zresztą za co to opowiem kiedy indziej, lubimy jak niebo nad głowami mamy czyste, bo wtedy dobrze widzimy moment, kiedy nam księżyc wpada do butonierki (rek) .
Więc, moja przyjaciółka Hanna, wybitna lekarka prowadząca rozliczne prywatne praktyki w najbardziej ludnych i schorowanych częściach tego zacnego miasta miała sen! Proroczy sen, w wyniku którego postanowiła [B]wydziedziczyć wszystkie te hieny[/B], które już przyssały się do jej długo ciułanego majątku!!! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20angry/54040.gif[/IMG]



Wiem to w szczegółach, bo ja miałam ten sam sen.[/quote]
Buahahahahaha
A ja jako jenyna normalna osoba z 7 psami i jednym kotem w domu nie chciałam dziedziczyc niczego bo obawiałam się też nastepnych 2 psów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogaja']O, przepraszam i sobie wypraszam w tym wielce szacownym blogasku… co ja mówię: BLOGASIE - tak się wydziczać!
Proszę się nadymać gdzie indziej i unosić nad innymi głowami.
My tu z moją serdeczną przyjaciółką z Krakowa, który podziwiam za… zresztą za co to opowiem kiedy indziej, lubimy jak niebo nad głowami mamy czyste, bo wtedy dobrze widzimy moment, kiedy nam księżyc wpada do butonierki (rek) .
Więc, moja przyjaciółka Hanna, wybitna lekarka prowadząca rozliczne prywatne praktyki w najbardziej ludnych i schorowanych częściach tego zacnego miasta miała sen! Proroczy sen, w wyniku którego postanowiła [B]wydziedziczyć wszystkie te hieny[/B], które już przyssały się do jej długo ciułanego majątku!!! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20angry/54040.gif[/IMG]



Wiem to w szczegółach, bo ja miałam ten sam sen.[/quote]
jesooo jak dobrze że Ty się obudziłaś :modla: :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogaja']O, przepraszam
[/quote]

[B]przeprosiny łaskawie przyjąwszy [/B]
[quote name='dogaja']
Proszę się nadymać gdzie indziej i unosić nad innymi głowami.
[/quote]

[B]nie moge gdzie indziej, bo tylko tutaj jest takie czyste niebo[/B] :diabloti:
[B]i mogę na tym niebie zabłysnąć niczym tęcza [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Nienawidzę Cię :diabloti: Nie mogę o Tobie zapomnieć :evil_lol: Więc przyszłam ;)[/quote]

Przywiązała się, jak pies! A paszła z NASZEJ galerii!

[COLOR=Wheat]Ja Ci tutaj, Haniu, wszystkiego dopilnuję, a ty sobie spokojnie zarabiaj pieniążki![IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/741.gif[/IMG][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...