Jump to content
Dogomania

dlaczego mój pies szczeka na Panią sprzątaczkę?


Marso

Recommended Posts

Witam:)
generalnie Spike (8 mies. labrador) kocha wszystkich i wszystko -kazdego by polizał i każdemu dał sie pogłaskać. Nie warczy (no , raz sie zdarzyło, jak był młodszy), prawie nie szczeka, nie ucieka od ludzi i psów.
ale: nie wiem dlaczego szczeka na Pania Sprzątaczke...no fakt faktem, że to wyjątkowo nie sympatyczna osoba, chodząca wiecznie z metalowym wiadrem, miotłą i mająca na głowie olbrzymi moherowy beret...
na pewno Pani nie lubi psów, ani nas-wszystkich mieszkańców "jej rejonu".
Czy to możliwe żeby pies wyczuł, że któs go strasznie nie lubi, chociaz nigdy nie miał zadnej bezposredniej styczności z ta osobą???? ( tzn. nigdy jej nie powachał, nigdy ta Pani na niego nie nakrzyczała, nie walnęła miotłą-nic)
pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

tak, ma
rozumiem, ze jakby nie miał, to bym dostała odp. w stylu "szczeka, bo to przeciez nie labrador"........ehhhhh
nie jest agresywny, nie "rwie sie" na smyczy do niej, po prostu szczeka z daleka na tą Panią (i tylko na Tą Panią)

Link to comment
Share on other sites

napisałem tak bo to najczeciej zadawane pytanie na DGM i od tego zawsze zaczyna się dyskusja .A temat wydał mi sie ciekawy wrecz humorystyczny i chciałem jakos zacząć rozmowe.

a co do tej sprzataczki to moze ten beret moherkowy jest nie w gust psiakowi i próbuje dać jej do zrozumienia by zmieniła imicz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marso']myślisz ze pani moze nalezec do Partii Moherowych Beretów Radia Maryja i to dlatego moj psiurek jej nie lubi;))))???[/quote]

:ylsuper: :laugh2_2:

moja Sabina tez jest generalnie przyjaznie nastawiona do ludzi, ale panicznie boi sie... ledwo chodzacych starowinek :o
dzis obeszla taka staruszke na calej dlugosci smyczy, a kiedys spadlam przez fobie mojej suki na zbity pysk z roweru... :roll:

byc moze Twoj blablador szczekaniem wyraza wlasnie strach. moze faktycznie przeraza go ten beret :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote]chodząca wiecznie z metalowym wiadrem, miotłą i mająca na głowie olbrzymi moherowy beret...
na pewno Pani nie lubi psów, ani nas-wszystkich mieszkańców "jej rejonu".
[/quote]



jak dla mnie, to w tym zdaniu tkwi odpowiedź.


na pewno wiadro i miotła wzbudzają u psiaka lęk. Pani może również okazywać w jakis sposób niechęć do psów i dlatego twoja psinka za nią nie przepada. :roll:


pozdrawiam 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...