Jump to content
Dogomania

Zamiast suni do hotelu przyjedzie szczeniaczek. Niestety sunia jest dzika i nie przyjedzie. Wielka prośba o przeniesienie deklaracji.


Recommended Posts

Dnia 14.04.2024 o 09:08, agat21 napisał:

Piękny psiaczek. Taki po prostu psiowy. 🙂

Jo, a moja stała nie dotarła? Wpłacałam już sporo czasu temu. 

Dzisiaj wpiszę nowe wpłaty bo widziałam, że wpłynęły.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Rzepika dotarły kolejne wpłaty od agat21, elficzkowej i jej siostry, Mariusza pp i limonki80 ( mari23 i Ona03)

Bardzo dziekujemy.

Rzepik ma u mnie  625,16

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.04.2024 o 09:08, agat21 napisał:

Piękny psiaczek. Taki po prostu psiowy. 🙂

Jest przezabawny i przekochany. Czekają go jeszcze dwa szczepienia, które musi mieć. Zastanawiamy się, jak on potem zniesie zmianę domu.  Na pewno nie może być jedynym psem. 

Zgrał się ze wszystkimi od 1 kg , po te ponad 40 kg. Nawet Andżela to jego kumpela. I o dziwo Grey też go akceptuje. Takiego szczeniora jeszcze nie mieliśmy. Jest cudowny.

Wczoraj mieliśmy gości i bardzo się podobał, choć oczywiście panie były przekonane, że to mały szczeniuś i zastanawiały się, jak będzie duży z tak ogromnymi łapkami 😉 

Przywykłam już, że wszędzie poruszam się z ogonem. Dziś jeszcze wyadoptowujemy nasza yoreczkę, którą tu pokazywałam na dogo. Jedzie do kochanej p. Małgosi, opiekunki Szado. Od jutra zacznę go uczyć świata zewnętrznego. Tu liczę na wsparcie Parówka, bo on wszędzie i zawsze potrafi się odnaleźć.

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś zachipowalam Rzepika, za 2 dni czeka go szczepienie p.  wsciekliźnie, bo mijają 2 tyg. od podania szczepionki na kk. Koszt chipowania 12 zł, Pneumodog 40 zł, Aniprazol x 2- 10 zł. To robię jak u swojego, bo na fakturę byłoby znacznie drożej. Natomiast flotacja, test Giardia, Metrovis i  szczepienie p. wsciekliźnie idą do rozliczenia z jego pieniędzy na koncie Zea. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.04.2024 o 19:40, Jo37 napisał:

Czyli mam Ci wpłacić 62,00 na konto.

Tak, ale to przy rozliczeniu razem wszystkich. Tylko zapisuję, co miał robione, żeby nie zapomnieć. To, co na fakturę to nie ma ryzyka zapomnieć, bo wet zapisuje, ale inne rzeczy szkoda przepłacać jeśli można taniej 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2024 o 09:10, Jo37 napisał:

A może zwrócę Ci teraz. Ten miesiąc będzie na paragon.

Jak wolisz.

Chłopakom zrobiłam zawieszki, jutro je dostaną. Mam nadzieję, że przetrwają, nie jak obroże przeciwpchelne u Nemo i Malinki. Ci dwoje sobie wszystko wzajemnie zgryzają.

IMG_20240419_093453.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...