Jump to content
Dogomania

Terminarz zawodów Agility 2005


Lara

Recommended Posts

Oczywiście że zabawa, przecież nie mówimy tu o chorej rywalizacji... Tylko czy bieganie po mokrym śniegu/błocie, przy ewentualnym mrozie i opadach Bóg_wie_czego jest zabawne? Czekanie na przebieg też może być męczarnią... Oczywiście zawsze organizowanie zawodów pod gołym niebem wiąże się z ryzykiem paskudnej pogody, ale jest spore prawdopodobieństwo że w lutym na takie zawody będzie po prostu za zimno. :( No ale nie ma co marudzić, organizator postanowił tak, a nie inaczej, więc nasze gadanie niewiele zmieni :-) Możemy się tylko psychicznie nastawiać na mniej lub bardziej ekstremalne warunki 8)

Link to comment
Share on other sites

Eeee tam laski bądźmy twarde nie miętkie , ubierzemy się cieplutko weźmiemy hektolitry gorącej herbatki (tudzież innego krioprotektora dozwolonego od lat 18 :evilbat: ), korki dla lepszej przyczepności, pieskom się zapuści pazurki i będzie spox :biggrina: A może zrobią w jakiejś hali czy cuś, nigdy nie wiadomo ;) A śnieg może się pojawić też w marcu, kwietniu,...lipcu (jak to było u mnie na wakacjach na Mazurach :o ).

Link to comment
Share on other sites

Qurczę - zależało mi bardzo, żeby zacząć we Wrocławiu.
Ale mam "gołego psa" i jak jak zorganizuje jakiś transport to się pojawię, bo stanie ileś godzin z bokserem na mrozie nie ma sensu, nawet ubranko nie pomoże :evil:
Chyba, że organizatorzy zapewnią ciepłe pomieszczonko dla krótkosierstnych, bo przecież do klatki jej nie wsadzę... Więc zostaje tylko ciepły samochód... :cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Ekhhh
Ja tez niestety nie przyjade.Pancia sznaucerki z ktora biegam postanowila ja obecnie wyskubac,mala bedzie gola,wiec za zimno. :(
Szkoda:([/quote]

Eeeee, co Ty gadasz! Nasza airedelka Misia w zeszłym roku została wyskubana w największe mrozy i wcale jej to nie przeszkadzało. Nie marzła więcej niż przed trymowaniem. Poza tym, jeżeli jest skubana [b]obecnie[/b], jak napisałaś, to za miesiąc już będzie nieźle porośnięta. I jeszcze nie wiadomo, jaka będzie pogoda w końcu lutego (chociaż statystycznie... szkoda gadać).
A może po prostu szukasz wymówki, bo daleko? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nie szukam wymowki.Do Glogowa jechalam pociagiem to co za problem jechac samochodem do Wrocka.
Twoja airedalka jest duza,a "moja" sznaucerka to miniatura,a male pieski marzna szybciej.
Poza tym to nie jest moj pies,wiec musze brac pod uwage zdanie wlascicielki.Wiec raczej watpie.
Chociaz jeszcze zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

[size=6][b]Serdecznie zapraszamy na zawody agility organizowane w 2005r. przez Sportowy Klub Agility "FORT" i Związek Kynologiczny w Polsce[/b][/size]

[b]2-3.04.[/b]2005 - Zawody agility - sędzia Iveta Lukaćova (Słowacja) - na terenie Zakładu dla Niewidomych w Laskach k. Warszawy

[b]9-10.07.[/b]2005 - Puchar Polski Agility - sędzia Sabine Propp (Niemcy) - WAT - wystawa krajowa w Warszawie

[b]20-21.08.[/b]2005 - Zawody agility (prawdopodobnie zakończenie Pucharu Polski Agility) - sędzia Antonin Grygar (Czechy) - Pułtusk k. Warszawy

[b]15-16.10.[/b]2005 - Otwarte Zawody Agility i Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży - na terenie Zakładu dla Niewidomych w Laskach k. Warszawy - sędzia Carl de Rouck (Belgia)

Wiecej info na [url]www.agility.strefa.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Chyba się nie obrazicie jeśli odkopię ten post? :lol:
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie mogę znaleźć bliższe informacje dotyczące pucharu polski w agility w Białymstoku 21-22 maja? Chodzi mi o to gdzie to się dokładnie odbędzie. Nie biorę własnego psa ale chętnie popatrzę jak to się odbywa i dowiem się cusik więcej o agility :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotos'] Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie mogę znaleźć bliższe informacje dotyczące pucharu polski w agility w Białymstoku 21-22 maja? [/quote]
Wystarczy taka informacja? [url]http://www.zkwp.bialystok.pl/zawody.doc[/url] :hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP'][quote name='Lotos'] Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie mogę znaleźć bliższe informacje dotyczące pucharu polski w agility w Białymstoku 21-22 maja? [/quote]
Wystarczy taka informacja? [url]http://www.zkwp.bialystok.pl/zawody.doc[/url] :hand:[/quote]

Wystarczy :lol: Wielkie dzięki! :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...