Jump to content
Dogomania

corgi pembrok ruda z białym


gorcorgi

Recommended Posts

:multi: Mam suczkę pembroczke z ogonem jak u lisa. To bardzo mądre i kochane pieski. Nie kąsają łydek one tylko jak są malutkie szczeniaczki szczypią ząbkami po pęcinach. Ale tak mądrych ,łagodnych i wiernych psów trudno spotkać w innych rasach. Moja sunia ma 6 lat to córka mojej pierwszej trycolorki. Bardzo bardzo mądrej suni żyła 12 lat zostawiła nam swoją córke. Pozdrawiam Gorcorgi;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorcorgi']:multi: Mam suczkę pembroczke z ogonem jak u lisa. To bardzo mądre i kochane pieski. Nie kąsają łydek one tylko jak są malutkie szczeniaczki szczypią ząbkami po pęcinach. Ale tak mądrych ,łagodnych i wiernych psów trudno spotkać w innych rasach. Moja sunia ma 6 lat to córka mojej pierwszej trycolorki. Bardzo bardzo mądrej suni żyła 12 lat zostawiła nam swoją córke. Pozdrawiam Gorcorgi;)[/quote]

Gratuluje :multi:
Co do kąsania ja sie nie zgodze, moje obie rude zołzy kasaja i to często :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='gorcorgi']:multi: Mam suczkę pembroczke z ogonem jak u lisa. To bardzo mądre i kochane pieski. Nie kąsają łydek one tylko jak są malutkie szczeniaczki szczypią ząbkami po pęcinach. Ale tak mądrych ,łagodnych i wiernych psów trudno spotkać w innych rasach. Moja sunia ma 6 lat to córka mojej pierwszej trycolorki. Bardzo bardzo mądrej suni żyła 12 lat zostawiła nam swoją córke. Pozdrawiam Gorcorgi;)[/quote]

witam mam do sprzedania suczkę i dwa pieski rude z białym rodowodowe wystawowe piękne. tel. 022 7861725 wieczorem.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...