Jump to content
Dogomania

Dwuletnia bulkowata Ajra . ma dom


Magda779

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

transport mamy od jutra do soboty(ale pewnie w tym czasie nie zdążymy bo trzeba ją wysterylizować i musi kilka dni dojść do siebie) a potem od niedzieli za 10 dni znowu transport będzie (czyli od 13 maja)

zgadnijcie kto zawiezie sunię:loveu::loveu::loveu:
[SIZE=1][COLOR=Gray](o ile wszystko pójdzie dobrze i okaże się że ajra nie chce zjadać innych psów)[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wiadomości :multi:
A ja czułam, że domek będzie super :cool3:, Baster na wszystkich zdjęciach prezentuje się wpaniale, jest piękny i zadbany, no i szczęśliwy, a Pani wypowiada się o nim z taką miłością ... :loveu:
A o stosunek Ajry do innych psów na razie bym się nie denerwowała, w schronisku nie ma żadnych możliwości sprawdzenia takiego zachowania. Mój Fiodorek np. miał być nieagresywny do psów i kotów, a on każdego psa chce na strzępy rozerwać, a koty to po prostu mastkotka na czterech łapkach :shake: (a wiadomo co bullki robią z maskotkami :diabloti:).
[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Rozmawiałam z tą Panią, pytała mnie, jak poradziłam sobie z dwoma bullami po adopcji Fiodorka, a że łatwo nie było i jakoś radę sobie dałam, to Pani może liczyć też na moją pomoc ;)[/SIZE][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Tym razem złe wieści: PANI ZREZYGNOWAŁA Z ADOPCJI AJRY!!!
Powodem jest to, że rodzina po przemyśleniu sytuacji boi się, że Ajra nie będzie zgadzać się z ich psiakiem.
Jedynym pozytywem tego jest to, że pani zapłaci za sterylkę Ajry, bo przynajmniej w ten sposób chce pomóc psinie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...