Jump to content
Dogomania

Zakończony Kociaki zapraszają - bazarek czynny do 22.10. do godziny 22:00


jola&tina

Recommended Posts

  • jola&tina changed the title to Jutro zakończenie! Kociaki zapraszają - bazarek czynny do 22.10. do godziny 22:00
Dnia 21.10.2023 o 07:40, guccio napisał:

Kot jadł,dalej je,misia się,przytula.A poszłam bo kupy nie takie.Przyjechaldo mnie coś trzy tygodnie temu.Wet mówi,że to stara sprawa.A biegunka może być z nieprawidłowego jedzenia.Do poniedziałku dostał oprócz zastrzyków w lecznicy antybiotyk do domu.

I przy okazji kup się okazało.Wszystko ma znaczenie.Jakie to jest nieprawidłowe jedzenie?Nie zwracałam na to uwagi.

I jeszcze .Czy biegunka jest/była spowodowana chorobą dziąseł czy jest inna przyczyna .

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2023 o 10:43, UlaFeta napisał:

I przy okazji kup się okazało.Wszystko ma znaczenie.Jakie to jest nieprawidłowe jedzenie?Nie zwracałam na to uwagi.

I jeszcze .Czy biegunka jest/była spowodowana chorobą dziąseł czy jest inna przyczyna .

 

Obserwuję teraz,kotek je jakby z przerwami (pewnie łyka w tym czasie) bo dziąsła obolałe nie pozwalają na przeżuwanie 😟Przy podawaniu antybiotyku leczenie biegunki nic by nie dało.W poniedziałek powinno być dobrze z dziąsłami i koniec antybiotyku.Wtedy leczymy układ pokarmowy.Kciuki trzymaj.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2023 o 11:55, guccio napisał:

Obserwuję teraz,kotek je jakby z przerwami (pewnie łyka w tym czasie) bo dziąsła obolałe nie pozwalają na przeżuwanie 😟Przy podawaniu antybiotyku leczenie biegunki nic by nie dało.W poniedziałek powinno być dobrze z dziąsłami i koniec antybiotyku.Wtedy leczymy układ pokarmowy.Kciuki trzymaj.

Dzięki,trzymam♥️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2023 o 13:14, Radek napisał:

Szaruga za oknem. Dobra pogoda na odwiedzenie bazarku 😉 

 

Dnia 21.10.2023 o 13:21, guccio napisał:

A u mnie pięknie.22° C,słonecznie.Taka pogoda mogłaby utrzymywać się cały rok.

Taka Polska mała, a takie różnice pogody. U nas zero słońca, mglisto, ale .... 25o. To chyba rekord ciepła w październiku 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...