Jump to content
Dogomania

Rozliczony.Ostatni dzień bazarku.Ratujemy kocie biedy.Ciuch,książki,coś z przetworów,kwiatków i inne.Do 4-go września,do godż.20-tej.


guccio

Recommended Posts

Dnia 30.08.2023 o 14:15, mariusz pp napisał:

Teściowa młoda kobitka , 85 lat

Chciałabym dożyć tego wieku....To jak mam nadzieję na takie lata - biorę się za inwestowanie w chatę....Czyli folia na szyby,żeby tak oknami nie dogrzewali(południowy wschód).Rolety niewiele dają...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2023 o 14:34, Koki-99 napisał:

Poproszę 10, 36 i 40 za kt. Zapłacę i niech leży. Mam rękę w gipsie i nie chce mi się biegać do paczkomatu 😉

Oj, coś nabroiła?A wogole witam serdecznie po długiej przerwie.

Wrócę od paczkomatu to pozapisuje 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2023 o 14:30, guccio napisał:

Chciałabym dożyć tego wieku....To jak mam nadzieję na takie lata - biorę się za inwestowanie w chatę....Czyli folia na szyby,żeby tak oknami nie dogrzewali(południowy wschód).Rolety niewiele dają...

A rolety masz te przeciwsłoneczne? My we Wrocławiu mamy mieszkanie słoneczne , nie szło wytrzymać,  znajomy nam podpowiedział  ,założyliśmy, trochę to daje, problem ,że budynek się nagrzewa .

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2023 o 15:12, mariusz pp napisał:

A rolety masz te przeciwsłoneczne? My we Wrocławiu mamy mieszkanie słoneczne , nie szło wytrzymać,  znajomy nam podpowiedział  ,założyliśmy, trochę to daje, problem ,że budynek się nagrzewa .

Normalne rolety mam i poddasze drewno-blacha😟

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2023 o 15:22, guccio napisał:

Normalne rolety mam i poddasze drewno-blacha😟

Załóż przeciwsłoneczne one od spodu mają takie coś inne, nie przepuszcza ciepła, u nas się sprawdziło o tyle ,że nie waliło już  gorącem od okien i balkonu.Tylko one  były  droższe od zwykłych a  teraz to nie wiem , my już 10 lat w NL .

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2023 o 15:29, mariusz pp napisał:

Załóż przeciwsłoneczne one od spodu mają takie coś innego nie przepuszcza ciepła, u nas się sprawdziło o tyle ,że nie waliło już  gorącem od okien i balkonu.Tylko one są były  droższe od zwykłych a  teraz to nie wiem , my już 10 lat w NL .

No właśnie,od szyb wali,180 cm same szyby x 5 ,wykańczalnia...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2023 o 17:03, Koki-99 napisał:

Wyglebiłam się na rolkach 🙂

Przypomnij mi proszę konto na pw. Co do wysyłki umówimy się kiedyś.

Później wyślę.

A myślałam, że tylko dzieciaki na rolkach bubu sobie robią...tak jak moje wnuki od czasu do czasu...ale one tylko facjatę, łokcie albo kolana zdzierają...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2023 o 17:48, guccio napisał:

Później wyślę.

A myślałam, że tylko dzieciaki na rolkach bubu sobie robią...tak jak moje wnuki od czasu do czasu...ale one tylko facjatę, łokcie albo kolana zdzierają...

Ja upadając podparłam się ręką i nadgarstek nie wytrzymał. Jeszcze parę tygodni w gipsie i nici z jazdy w tym sezonie. Siniak na tyłku już mi zszedł 😉

To czekam na kontakt 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...