Jump to content
Dogomania

FUKSYMILIAN - to brzmi dumnie :D


fuksowata

Recommended Posts

  • Replies 748
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mineralna_']jaki fajny szorściak :loveu:
taka szczotka :diabloti::cool3:[/quote]

[quote name='Dynamique']klozetowa :evil_lol::evil_lol:[/quote]

[quote name='sonia123']Słabo dajecie. Słyszalam lepsze komentarze na temat szczotek. :evil_lol::p[/quote]
Ejjjjjj po malu przeginacie, ja tu ostatnio nie pisze , ale stale kontroluje co sie dzieje ! :p
Powiem krotko, zwiezle i na temat, odczepcie sie od mojej szczotki! :diabloti: Zrozumiano?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']Sonya no dawaj ;):evil_lol:[/quote]
Dominika i Sonya! nawet mnie nie wkurzajcie, kocham Was obie ! kocham Wasze psy! :loveu: Ale moja milosc moze sie skonczyc! Od Fuksia wara! :angryy:



Dominika , Ty lepiej mysl kiedy wpadamy do Sonii do Berlina :cool3:
To sie dziewczyna zdziwi, jak zapukamy do jej drzwii :evil_lol:
hahahha
poczuje sie znow jakby w Psim Ranczu trenowala :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']Dominika i Sonya! nawet mnie nie wkurzajcie, kocham Was obie ! kocham Wasze psy! :loveu: Ale moja milosc moze sie skonczyc! Od Fuksia wara! :angryy:



Dominika , Ty lepiej mysl kiedy wpadamy do Sonii do Berlina :cool3:
To sie dziewczyna zdziwi, jak zapukamy do jej drzwii :evil_lol:
[B]hahahha
poczuje sie znow jakby w Psim Ranczu trenowala [/B]:evil_lol:[/quote]

[B]NEVEEEEEEERRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] wpadac mozecie, ale moje uczucia to moje uczucia, i dobrze wiecie jakie są :p. I nie bede dawała o szczotce, bo nie chce urazic fuksa w ktorym widze dobry material, a Kinga musi w niego wierzyc wiec jak bedziemy tu jechac to sie dziewczyna zalamie. a teraz nie moze!! jest very bad sytułejszyn!!!!
A i jeszcze taki maka mala informacja. Wczoraj skonczylam 14 lat a Ty kingo nawet sie nie odezwalas i poczulam sie osamotniona porzucoa i wszystko na raz i mam prawo miec teraz focha z przytupem na moim pierwszym obcasie (...)xd, wlacznie z melodyjka hany montany! <foch>! ;<. Żegnam wierzacych tym ze: Ave.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123'][B]NEVEEEEEEERRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] wpadac mozecie, ale moje uczucia to moje uczucia, i dobrze wiecie jakie są :p. I nie bede dawała o szczotce, bo nie chce urazic fuksa w ktorym widze dobry material, a Kinga musi w niego wierzyc wiec jak bedziemy tu jechac to sie dziewczyna zalamie. a teraz nie moze!! jest very bad sytułejszyn!!!!
A i jeszcze taki maka mala informacja. Wczoraj skonczylam 14 lat a Ty kingo nawet sie nie odezwalas i poczulam sie osamotniona porzucoa i wszystko na raz i mam prawo miec teraz focha z przytupem na moim pierwszym obcasie (...)xd, wlacznie z melodyjka hany montany! <foch>! ;<. Żegnam wierzacych tym ze: Ave.[/quote]

Sonia ! osamotniona tak? Sto lat! sto borderow! tysiac vigorow! i jakiegos fuksowatego! hahahah
Startu na mś !obojetnie z jakim wynikiem :evil_lol:
szybkiej nauki sprechania! :evil_lol:
I w ogole , wszystkiego naj ,
Kocham Cie moje kochane dziecko! :loveu:
Wybacz , ze zapomnialam ale egzamin mialam - ktory oblalam :oops::placz:
Twoja Kyyyynga :]

Link to comment
Share on other sites

O ****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moja nygga Kynga oblala egzamin :placz: dzrzwi by go scisnely no! and co bedzie nał? a za 100 borderow to ja dziekuje. :evil_lol::evil_lol:wystarczy ze jeden mnie sukcesywnie domu pozbawia :lol:. tysiac vigorow by si eprzydalo. A ze mniekochasz to aj noł. Nie jestes sama :eviltong: znaczy z tych co mnie szczerze kochaja. Ju noł :roll: Dobra ja Ciebie tez " lofffCiaMM" i jest słit. :* Wybywam do szkoly-.-'

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']O ****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moja nygga Kynga oblala egzamin :placz: dzrzwi by go scisnely no! and co bedzie nał? a za 100 borderow to ja dziekuje. :evil_lol::evil_lol:wystarczy ze jeden mnie sukcesywnie domu pozbawia :lol:. tysiac vigorow by si eprzydalo. A ze mniekochasz to aj noł. Nie jestes sama :eviltong: znaczy z tych co mnie szczerze kochaja. Ju noł :roll: Dobra ja Ciebie tez " lofffCiaMM" i jest słit. :* Wybywam do szkoly-.-'[/quote]


jak tu sie sweetowo porobilo, chyba na komputer rozowa tapete sobie walne , :cool3:
Wybywam do dziekana, blagac o litosc, wiesz gromada dzieci, dom na glowie, praca ,itp, maz ktory mnie bije! bo zupa zaslona, do tego mam AIDS, wezme go na litosc! Nie dam sie wywalic ! NEVER :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']jak tu sie sweetowo porobilo, chyba na komputer rozowa tapete sobie walne , :cool3:
Wybywam do dziekana, blagac o litosc, wiesz gromada dzieci, dom na glowie, praca ,itp, maz ktory mnie bije! bo zupa zaslona, do tego mam AIDS, wezme go na litosc! Nie dam sie wywalic ! NEVER :diabloti::diabloti:[/quote]

Trzymam kciuki !!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']Kurrrr* !!!. Znów masz nowy nabytek ( border, czy jakis inny shit:eviltong: jak to wszystkie) i znow nic nie mowisz?!?!?! tym razem perfidny foch.:p:cool1:
But, aj em dumna z Ciebie, gdyz iz poniewaz daja ci nowa szanse ;d. zdarza sier zadko nie prawdaz... ?:PP[/quote]



Taaaaaaaa, bc bedzie po ZUUUU, wiec nie bc, a skad mam wiedziec jaki shit to bedzie , tymczas u Kingi sie rozwija, jedne znajduja dom, inne trafiaja do mnie, i biedne sa meczone :)
siad, do mnie, na raczki, osemki i inne bajery :)
Nie wiem co to bedzie, wiec jak mialam ci mowic :evil_lol:

Moje szanse , moj problem, wiecznie mi tych szans dawac nie beda:mad: wiec teraz nie mam wyjscia, a ty bejbe epiej wierz we mnie bo poki co to zawodzisz na calej linii

Ale i tak Cie kocham, bo jestes mlodsza kopia mnie :diabloti:
Kombinatorko mala :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jaaaaa zawodze po calej lini?!?!?!?! a kto szukal nowego mieszkania dla Ciebie?! no heloł! :shake: :-( :placz::cool1::mad:. pod wzgledem nauki to jestem mlodsza kopia Ciebie :evil_lol: ( a co do agility to kombinuj ten tor jakos bo musimy ogarnac Twe umiejetnosci i moze cos od Tomasa ci sprzedam jak bedziesz grzeczna :eviltong:bez kitu. A co do tych ladnych oczu to kuurdee.....ze mnie tam nie było! :evil_lol: no szlag by to trafil !. Tymczaedem za 3 godziny wybywam na trening Ligi, i znow bede mokra do gaci.. POZDROWIENIA! :p:p8-)-.-' gdyz iz poniewaz u nas pada jak by chcialo a nie moglo, ale pada ;/ . No nic "LoOFfffcIIaaMm" ;*** mrał mrałłł, gggrrryryryryyryry ;* Tygrysie. Kicii kici xD <lol2> :*:*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']Jaaaaa zawodze po calej lini?!?!?!?! a kto szukal nowego mieszkania dla Ciebie?! no heloł! :shake: :-( :placz::cool1::mad:. pod wzgledem nauki to jestem mlodsza kopia Ciebie :evil_lol: ( a co do agility to kombinuj ten tor jakos bo musimy ogarnac Twe umiejetnosci i moze cos od Tomasa ci sprzedam jak bedziesz grzeczna :eviltong:bez kitu. A co do tych ladnych oczu to kuurdee.....ze mnie tam nie było! :evil_lol: no szlag by to trafil !. Tymczaedem za 3 godziny wybywam na trening Ligi, i znow bede mokra do gaci.. POZDROWIENIA! :p:p8-)-.-' gdyz iz poniewaz u nas pada jak by chcialo a nie moglo, ale pada ;/ . No nic "LoOFfffcIIaaMm" ;*** mrał mrałłł, gggrrryryryryyryry ;* Tygrysie. Kicii kici xD <lol2> :*:*[/quote]

Dobrze się czujesz ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']Gdybym czula sie zle, nie okazywala bym uczuc Kyndze :evil_lol::evil_lol: jak moglas pomyslec ze cos nie jest jak powinno! :shake: no njjeeeee.... " mrał" nalezy do Elwiry a " grrryryryryyryrr" do mnie :evil_lol:[/quote]

Nie... ja tylko głośno myśle :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...