Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Chefrenek

Luposan

Recommended Posts

Czy znacie produkty tej firmy? Dobre, złe?

Szczególnie interesuje mnie to

[url=http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_specjalistyczna_alternatywna/zoladek_jelita/luposan/31624#more]Karma dla psa i uzupełnienie karmy zooplus: Luposan Moorliquid[/url]

Ja go używam, a właściwie to mój sznaucio ;). Kupiłam preparat jako dodatek do gotowanego jedzonka, moorliquid jest właściwie bezzapachowy, ma czarno-błotną barwę i konsystencję gęstego błotka, ale pies je go bez problemów. Co do rezultatów - no na pewno nie zaszkodził, a to u mojego sraczka już coś :lol: Od przejścia na gotowane badania krwi zawsze mamy dobre i lśniacą sierść też, więc tu różnicy nie widzę, może lepiej jest u psa z trawieniem, nie "przelewa" mu sie w brzuchu, nie napycha się trawami i patykami. I jakby troszkę kolor wyrazistszy, więc może faktycznie przyswajanie jedzonka nam sie polepszyło...
Nie kupiłam go jako remedium na jakieś konkretne problemy, więc trudno powiedzieć czy działa,ale jako suplement jest O.K.

[quote name='Ashley']Ja go używam, a właściwie to mój sznaucio ;). Kupiłam preparat jako dodatek do gotowanego jedzonka, moorliquid jest właściwie bezzapachowy, ma czarno-błotną barwę i konsystencję gęstego błotka, ale pies je go bez problemów. Co do rezultatów - no na pewno nie zaszkodził, a to u mojego sraczka już coś :lol: Od przejścia na gotowane badania krwi zawsze mamy dobre i lśniacą sierść też, więc tu różnicy nie widzę, może lepiej jest u psa z trawieniem, nie "przelewa" mu sie w brzuchu, nie napycha się trawami i patykami. I jakby troszkę kolor wyrazistszy, więc może faktycznie przyswajanie jedzonka nam sie polepszyło...
Nie kupiłam go jako remedium na jakieś konkretne problemy, więc trudno powiedzieć czy działa,ale jako suplement jest O.K.[/quote]

Dzięki za info. Chyba się skuszę.:cool3: