Jump to content
Dogomania

Luposan


Chefrenek

Recommended Posts

Ja go używam, a właściwie to mój sznaucio ;). Kupiłam preparat jako dodatek do gotowanego jedzonka, moorliquid jest właściwie bezzapachowy, ma czarno-błotną barwę i konsystencję gęstego błotka, ale pies je go bez problemów. Co do rezultatów - no na pewno nie zaszkodził, a to u mojego sraczka już coś :lol: Od przejścia na gotowane badania krwi zawsze mamy dobre i lśniacą sierść też, więc tu różnicy nie widzę, może lepiej jest u psa z trawieniem, nie "przelewa" mu sie w brzuchu, nie napycha się trawami i patykami. I jakby troszkę kolor wyrazistszy, więc może faktycznie przyswajanie jedzonka nam sie polepszyło...
Nie kupiłam go jako remedium na jakieś konkretne problemy, więc trudno powiedzieć czy działa,ale jako suplement jest O.K.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ashley']Ja go używam, a właściwie to mój sznaucio ;). Kupiłam preparat jako dodatek do gotowanego jedzonka, moorliquid jest właściwie bezzapachowy, ma czarno-błotną barwę i konsystencję gęstego błotka, ale pies je go bez problemów. Co do rezultatów - no na pewno nie zaszkodził, a to u mojego sraczka już coś :lol: Od przejścia na gotowane badania krwi zawsze mamy dobre i lśniacą sierść też, więc tu różnicy nie widzę, może lepiej jest u psa z trawieniem, nie "przelewa" mu sie w brzuchu, nie napycha się trawami i patykami. I jakby troszkę kolor wyrazistszy, więc może faktycznie przyswajanie jedzonka nam sie polepszyło...
Nie kupiłam go jako remedium na jakieś konkretne problemy, więc trudno powiedzieć czy działa,ale jako suplement jest O.K.[/quote]

Dzięki za info. Chyba się skuszę.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...