Jump to content
Dogomania

Rozliczony! Wyprzedaż ponad 100 fantów! Wszystko po 5-10-15 zł. Na psiaki z fundacji La Luna do 05.08.2023


BoUnTy

Recommended Posts

Kochani, melduje tylko, że wczoraj miałam wypadek samochodowy, muszę zniknąć na kilka dni i się trochę ogarnąć. Najmocniej przepraszam za wydłużenie czasu oczekiwania. Jestem poobijana i bez samochodu, nie zapanuje na dniach nad przesyłkami.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2023 o 20:15, Polek napisał:

Chyba już nie, więc znikam.

Czynne czynne! Dziękuję za wytrwałe podrzucanie, wyjaśnienie mojej ciszy w poście wyżej. Siła wyższa. Karma mnie nie lubi, mam wyjątkowego pecha do zderzeń czołowych nie ze swojej winy 🤦 Niemniej cieszę się, że wszyscy przeżyli...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2023 o 23:10, BoUnTy napisał:

Czynne czynne! Dziękuję za wytrwałe podrzucanie, wyjaśnienie mojej ciszy w poście wyżej. Siła wyższa. Karma mnie nie lubi, mam wyjątkowego pecha do zderzeń czołowych nie ze swojej winy 🤦 Niemniej cieszę się, że wszyscy przeżyli...

o matko, brzmi to strasznie, zderzenie czołowe - trzymajcie się i szybkiego powrotu do normalności

Link to comment
Share on other sites

  • BoUnTy changed the title to Rozliczony! Wyprzedaż ponad 100 fantów! Wszystko po 5-10-15 zł. Na psiaki z fundacji La Luna do 05.08.2023
Dnia 16.07.2023 o 13:21, b-b napisał:

 

 

Dnia 17.07.2023 o 13:35, pochamerka napisał:

 

 

Dnia 24.07.2023 o 09:12, BoUnTy napisał:

 

 

Dnia 16.07.2023 o 16:46, Poker napisał:

 

 

Dnia 16.07.2023 o 13:15, Jo37 napisał:

 

 

               Zapraszam serduchem z Nadziejkowa 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Kochani! W Fundacja La Luna stała się tragedia. Potrzebujemy pomocy!

Więcej o tym co nas dotknęło możecie przeczytać w rzutce. Nie prosimy o wiele, każda złotówka się liczy. Zapraszamy także do zakupów na bazarkach, nawet tych zamkniętych. Sporą część rzeczy nadal jest

Walczymy o życie Fortis, choć ona sama nie potrafiła zawalczyć o siebie...

https://zrzutka.pl/zmvcrk?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2v_IUziWsM3Pjl38UOezs6CmlZPRhZ6o8yibIZ6_TPf18FRWFrQyDru7M_aem_ATLaOVvt-UI913AjHP7PGyvobGRjXIwmPgx33gV4-anKgxIRcyBo6eMP73W9Mz_P7MPDJ2QUyOvAc07Dp492OTV6

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...