Jump to content
Dogomania

Zakończony! Dołożyłam 01. Zapraszamy - bazarek czynny do 18.07. do godziny 22:00


jola&tina

Recommended Posts

Dnia 5.07.2023 o 16:32, mariusz pp napisał:

Tak jest , gumki muszą być moje , już jeden bazarek na fb z gumkami mi podrzuciłaś ale potrzebuję więcej, jeszcze mam pytanie odnoście koszuli nr 56 , jaki to materiał? Doczytałem ,że składu brak  ,tylko   chodzi mi o to czy to flanela ?

Niestety gumek więcej nie mam 😞 ale jak będą jeszcze na którymś bazarku, to dam Ci znać 🙂
Koszula to nie jest flanela, tylko taka gruba bawełna (chyba bawełna). Materiał nie włochaty, jak przy flaneli.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2023 o 17:05, jola&tina napisał:

Niestety gumek więcej nie mam 😞 ale jak będą jeszcze na którymś bazarku, to dam Ci znać 🙂
Koszula to nie jest flanela, tylko taka gruba bawełna (chyba bawełna). Materiał nie włochaty, jak przy flaneli.

Zdzich tez tak mowil

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2023 o 17:08, UlaFeta napisał:

Że tak zapytam,po co Ci tyle gumek(jeśli to nie tajemnica🤫)

Bo dobre gumki nie są złe , a te są mocne ha ha i mają fajny kolor.

A tak poważnie ciągle nam są do czegoś potrzebne a mamy tylko te cieńkie, tu w NL coś  nie trafiliśmy na te mocniejsze. Np do pojemnika na śniadanie, co kupiłem pojemnik to mi strzelał ten dzyngiel do zamykania, to teraz mam na gumkę.Do wózka dla naszej suni ,żeby się szelki nie przesuwały po prętach.

.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2023 o 22:23, mariusz pp napisał:

Bo dobre gumki nie są złe , a te są mocne ha ha i mają fajny kolor.

A tak poważnie ciągle nam są do czegoś potrzebne a mamy tylko te cieńkie, tu w NL coś  nie trafiliśmy na te mocniejsze. Np do pojemnika na śniadanie, co kupiłem pojemnik to mi strzelał ten dzyngiel do zamykania, to teraz mam na gumkę.Do wózka dla naszej suni ,żeby się szelki nie przesuwały po prętach.

.

One (te gumki) są smakowe😜.Podobno.A tak poważnie,w czasie C-19tzw.plandemii,koleżanka mi przyniosła ze sklepu do maseczek.Przewalalo się to po chalupie i w końcu wywaliłem.

Ja to nie wiadomo co "pójdzie"na bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2023 o 23:08, UlaFeta napisał:

One (te gumki) są smakowe😜.Podobno.A tak poważnie,w czasie C-19tzw.plandemii,koleżanka mi przyniosła ze sklepu do maseczek.Przewalalo się to po chalupie i w końcu wywaliłem.

Ja to nie wiadomo co "pójdzie"na bazarku.

Jak można takie fajne gumki wywalić ha ha, a do tego smakowe i eko  🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...