Jump to content
Dogomania

Dzień dobry, nazywam się...


Jesion

Recommended Posts

  • Replies 441
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest Ryniu123

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Rysiek, przedstawiam swoje biszkoptowe szczęście Enzo.

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/7254/enzo1jr3.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/9489/enzo2nf8.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

To znowu my :) Chciałyśmy przywitać wszystkich nowych dogomaniaków napewno nie będziecie żałować zakupów tego pieska! One są cudowne! Ja z moją Kają jestem można powiedzieć 24 na dobe poza przerwami na studia. To są kochane pieski i takie oddane. Pozdrawiamy wszystkich naszych przyjaciół. Asia z Kają :)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich . Stałam sie szczesliwa posiadaczka mojego marzenia, tj malego goldenka Mozarta z hodowli Biale Zloto..Mozzi jest cuuudny i przekochany , wielka madrala z niego. Forum czytuje od dawna ale dopiero teraz czuje sie jego pelnoprawnym czlonkiem. Mam nadzieje,ze powolutku poznam was lepiej i moze kiedys osobiscie , bo chcialabym Moziego pokazac na wystawie. A nie wiem o wystawach praktycznie nic.. Licze i na wasza pomoca forum czytam teraz bardzo starannie bo chce nauczyc sie sie jak najwięcej.
Znalazłam na dogomanii brata mojego Moziego- Leona. Bardzo sie ciesze, to juz jest nas dwie a ich dwu. Pozdrawiam holly.:multi:

Link to comment
Share on other sites

Witaj Gazus. Jestesmy z Wroclawia.Zaluje,ze nie z Warszawy, bo u nas towarzystwo goldeniarskie chyba nie jest tak zorganizowane . A jesli sie myle, to mnie poprawcie i podpowiedzcie gdzie szukac we Wroclawiu goldeniarzy, gdzie na wspolne spacery itd?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[I]"Znalazłam na dogomanii brata mojego Moziego- Leona. Bardzo sie ciesze, to juz jest nas dwie a ich dwu. Pozdrawiam holly[/I].:multi:"
:multi: :multi: hej Aniu,
jak się ma maluszek? wklej jakieś zdjęcia, koniecznie!!
uściski od Leośka (a dokładnie Arsace Any Music...)

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich nowych:multi:
Z naszym Medorem jesteśmy na Dogo już prawie rok i przyznam, że wiele się tu nauczyłam, czego i Wam życzę. Psiny są śliczne, szczególnie - wiadomo - szczeniaki :lol: :lol: :lol:
Ryniu123, Twoje zwierzę już może nie tak słodziutkie, ale przepiękne:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

A mnie sie wydaje, ze te pieski sa zawsze piekne i slodkie! Ja moja Kaje mam juz 4 miesiace i z czasem jak rosnie (a rosnie bardzo szybko) jest ciagle taka kochana a nawet czasem bardziej. Bo czy nie slodko wyglada jak taki duzy pies ma w sobie szczenieca radosc? Ona jest naprawde super i teraz dopiero widze, ze moje zycie bez niej bylo takie smutne. Ona to taki maly promyczek nawet w pochmurny dzien. Jak patrze na te wszystkie pieski tutaj to zaluje, ze Kajka nie ma rodowodui, ze nie moge jej pokazac na zadnej wystawie. Napewno mialybysmy wielu przyjaciol i wiele moglybysmy sie nauczyc. A z drugiej strony moja Psina nie jest chyba stworzona do takiego zycia bo Ona to taki niepokorny duch. Jest bardzo nieposluszna, ale mam nadzieje, ze z tego to Ona jeszcze wyrosnie bo w sumie to jeszcze jest bardzo mloda. No nic koncze. Pozdrawaim wszystkich nowych Dogomaniakow.
Asia z Kaja. :)

Link to comment
Share on other sites

witam! my swierzaki na tym forum... Abby ma 3 latka... pochodzi z hodowli Morskie Oko... kocha chyba to co kazdy labek :) nazywamy ja czasami nurkus pospolitus tam gdzie widzi wode musi tam wejs, wsadzic pycha albo najnormalniej w swiecie sie polozyc :)) do innych zainteresowan Abby nalezy spanie :) w pierwszej wersji miala sie nazywac Chrapka :)) to tak po krotce o nas... kleczi i Abby
[url]www.matabki.nazwa.pl/abbusiowykacik[/url]

Link to comment
Share on other sites

cześć
chciałam Wam przedstawić nasze psie szczęście, panne mokry nos - Briane - wiek 15 miesięcy, o niezwykłej w mojej ocenie psiej urodzie i choć charakterna jest i nie zawsze sie słucha to jest najlepszą Naszą funfelką zwłaszcza dla naszego synka :) mam nadzieje że nas przyjmiecie do swojego grona i pozwolicie od czasu do czasu podzielić sie wieśćmi z psiego życia w Naszej rodzinie :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...