Jump to content
Dogomania

Łódź


FAMILIARIS

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To i ja się w końcu na Dogomanię wgramoliłam....
Uffff.... Cóż to był za dzień! TAKA kupa Kochanych Wariatów i wszyscy w jednym miejscu! :loveu:
Moi Mili, dzięki piękne za wspaniałe towarzystwo!
Przy Was, nawet trzecia lokata dla Żuczka szybko przechodzi do historii :cunao:
I powiem Wam, że już doszły mnie słuchy, iż w niektórych rasach zazdroszczą nam atmosfery, jaką mamy u siebie, więc tak trzymać! :kciuki:

Gratulacje dla naszych drogich Zwycięzców, a w szczególności dla nowych championów! :multi:
Piękna reprezentacja na ringu honorowym i oszałamiające wyniki....
Ktoś w temacie głównym napisał, że "jakiś Husky z Hiszpanii wszystko wygrał".
Tak to jest, kiedy sobie człowiek sklonuje parę zwierzątek - ludzie się gubią ile ich ostatecznie jest :siara:
Ewa i Jose, sama nie wiem czy ja się na pewno cieszę z tego, że zostajecie w Polsce na dłużej. Muszę to chyba jeszcze przemyśleć :ghost_2:
(;))
Mary Louise, Grzegorzu, dzięki piękne za wspólnie spędzony weekend i jeszcze raz gratulacje za osiągnięcia dziewczątek :cool2:
Choć nadal uważam, iż ich największą zaletą jest to, że są kochane :rolleyes:

Loczki....
No, Loczki, jak to Loczki- creme de la creme! :thumbs:
Wszyscy mogą mi zazdrościć takich Konkurentów.
Zresztą.... Jakich tam Konkurentów?! Przyjaciół! :Rose:

Łeh....
Wymieniłabym Wszystkich, którzy umilali mi ten dzień swoją obecnością, ale znając niedoskonałości swojego umysłu (ze szczególnym uwzględnieniem pamięci, ale nie tylko :megagrin:) na pewno bym kogoś pominęła :watpliwy:

Już nie mogę się doczekać następnego tygodnia z naszą, jak zwykle niezastąpioną Ekipą! :drink1:

Wasza Lara Croft 0X

Link to comment
Share on other sites

Witam ,a jednak się nie pomyliłem,jeszcze raz wielkie gratulacje dla Mistrzów ringu honorowego Jose jesteś wielki ,Ewa piękne psiaki tylko pozazdrościć,oby tak dalej :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...