Jump to content
Dogomania

ONek


fonsz

Recommended Posts

...z powodow zdrowotnych(nie alergia)poszukuje domu dla 2-letniego ONKA.W gre wchodzi tylko dom z ogrodem.Pies ma niespozyta energie,wszedzie go pelno,stale gotowy do spacerow,duzy.Zaadoptowany ze schroniska ,wychowany przy dziecku oraz w towarzystwie kota-niestety nie toleruje innych psow,oraz wolnozyjacych kotow
[URL]http://img525.imageshack.us/img525/1286/p1000547.jpg[/URL]
nie mam obecnie lepszego zdjecia(ktorgo i tak nie potrafie zamiescic)
Wszelkie informacje na PW.


[B][COLOR=green]Zdjęcie z linku.[/COLOR][/B]

[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1286/p1000547.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, szkoda, ze to nie suczka. Mam domek dla młodej ONki... Dziewczyna ma duże mieszkanie, w bloku co prawda, ale bardzo kocha zwierzęta, ma kota i żółwia. Był piesek, ale odszedł ze starości :( Minęło kilka miesięcy... A jej bardzo brakuje psa. Mimo, że jest to mieszkanie w bloku ta młoda kobieta ma niespożytą ilość energii - dokładnie jak Twój ONek :)) Wstaje wcześnie rano, chodziła z psem biegać plus codzienne długie spacery.. I teraz bardzo jej tego brakuje, a sama jak mówi "to nie to samo" :) Studentka, niepracująca więc czasu ma dużo.

Jednak co najważniejsze - jest to osoba odpowiedzialna :) I uświadomiona ;)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Was bardzo,przez kilka dni nie moglam tutaj zagladnac pomimo checi....Nyu,on mieszka obecnie w mieszkaniu,z kotami zyje w zgodzie,jednak ze wzgledu na jego niespozyta wrecz energie i niespecjalna milosc jaka darzy inne psy:angryy: mysle o domku z ogrodem (plus spacerki oczywiscie).Ale jesli ktos poswieci mu duzo czasu,energii i sily :cool3: to nie widze przeszkod zeby mieszkal w mieszkanku.Kiedy zabieram go na biegi przy rowerze to przez kilka kilometrow zamiast pedalowac to trzymam hamulce i wrecz stopuje czasami,a i tak mam wrazenie ze jeszcze mu malo.:razz:....Pies jest w Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mimo wszystko probuje go "ustawic",wtedy ma ogromne szanse na pozostanie...z pomoca dobrych rad ludzi majacych doswiadczenie z krnabrnymi Onkami,nawetmi sie udaje ....ale jesli znajdzie sie suuuuuuuuuper dom.....

Link to comment
Share on other sites

Nawet na tym zdjeciu widac, ze to sliczny piesek!

Oby znalazl odpowiedni domek!

Do suczek tez niechetny? Bo w 2psy, to by moze mozna bylo spozytkowac drzemiaca w nim energie.

Nie mowie juz o pogoniach za kotami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Juz myslalam ,ze nie bede jednak musiala szukac nowego domku.Az do przedwczoraj, kiedy Wezyr przeciagnal mnie prawie miedzy kilkoma stolikami kawiarnianymi...Siedzial sobie tam maly ,szczekliwy piesek-oczywiscie bez smyczy,bez kaganca...bo po co....:angryy:...i tak sobie nagle szczeknal...nie bylam przygotowana na taka niespodzianke i polecialam za moim psem...oczywiscie,milo nie bylo...a ja nie mam mozliwosci omijania tych chol.... kawiarenek na wolnym powietrzu!!!:mad:Wznawiam poszukiwania,bo ani ja nie czuje sie dobrze wiedzac,ze nie moge go spuscic ze smyczy i pies jest niewybiegany,ani on nie czuje sie fajnie nie mogac sie wybiegac tak jak nalezy...niestety,nie zawsze mam czas zeby wziac rower i jechac za miasto....tak jak juz wczesniej napisalam dla niego swietny bylby dom z ogrodem...BEZ INNYCH PSOW!:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dzwonil dzisiaj jakis pan z jakiegos starego ogloszenia....grobowym glosem oznajmil ,ze szuka psa na posesje....ale po rozmowie ,w ktorej wspomnialam o umowie adopcyjnej,wizycie przed i po,oraz po informacji ,ze chce od czasu do czasu pojawic sie tamze i sprawdzic jak sie pies miewa-pan sie strasznie obruszyl:mad:ze ja zdziwiam bo"przesz to tyko pies jes"...wiec sie rozlaczylam....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...