Jump to content
Dogomania

Mamy championat:-)


Gosia

Recommended Posts

Gosia, gratuluję skończenia championatu ale życzę ukończenia interchampionatu jeśli już macie na koncie caciby zagraniczne.
W sumie to trochę szkoda, że ciąża przeszkodzi na jakiś czas w karierze wystawowej i kończeniu tego intera. Ale maluch będą na pewno urocze, zawsze ta rasa mi się podobała, a w oddziale w Bielsku mamy zarejestrowana shibę z hodowli p.Blatonowej

Link to comment
Share on other sites

Jak na razie pozostaje mi podziwianie shib na wystawach, ostatnio w Kielcach było kilka. :D[/quote]

No jak to?
Przecież to ja byłam w Kielcach z Harweyem, no i Monika Berger ze swoją suczką. Był też jej Endo- ale niewystawiany.
Byłaś tam?

Gosia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia']No szkoda... :cry:
Ale już teraz wiesz mniej więcej, jak wyglądam. :D

Gosia[/quote]
Ha, ja Cię widziałam jeszcze w Rzeszowie. :) Wtedy jedynie przechodziłam niedaleko Ciebie, kiedy już jechałaś do domu. Spytałam się potem Agi, czy to był Twój samochód i okazało się, że tak. Jednak nie mam pamięci do twarzy, dlatego nie skojarzyłam w Kielcach.

Gdzie się teraz wybierasz na wystawy? :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia']Eeee- tego samochodu juz nie ma- mój mąż miał wypadek i auto jest do kasacji :( [/quote]
Szkoda. :( Mam nadzieję, że z mężem wszystko ok.

[quote]
Będę w Bydgoszczy i w Lesznie na championach, jak zaniosę do ZG pączki od Bliklego i wydadzą mi championat. :wink:

Gosia[/quote]

No to będę trzymac kciuki. Pamiętam, że kiedyś interesowałaś się rasą schipperke. Sunia i piesek tej rasy będą wystawiani na pewno w Bydgoszczy, a czy na championach, nie wiem. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....']Nice-girl czy te psy schipperke mieszkają w naszym kraju? Też bardzo mnie interesowały swego czasu :)[/quote]
Mieszkają dwa egzemplarze u w Łodzi, są sprowadzone ze Szwecji.
Należą one do dogomaniaczki o nicku Cardi. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: gauchokennel.w.interia.pl :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A co do schiperek- to wiem, że są, nawet zaglądałam na ich stronę, ale chwilowo odpuszczam.
Hodowcy z USA napisali mi, ze "spokojna schiperka to martwa schiperka", więc sobie daruję.
Nie mam już siły do szczekających i nadpobudliwych.
Poza tym mam sąsiadów. :wink:

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...