Jump to content
Dogomania

Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Agnieszka76

Recommended Posts

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bo moje to total szczerbole po 4 siekacze im powypadały i są prześmieszne :lol: a przypilnuj kłów jakby nie chciały wypaść to wet Was czeka :( możesz jej troszkę ruszać kły by ulatwić im wypadnięcie -dobra rada

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alfa1']Wygląda jak kolczyk :cry:[/quote]

[quote name='Tomek67']Gośka - nie trzeba mieć bryli grubości denek od musztardówki :shocked!: , ażeby dojrzeć kolczyk w jęzorku avatarskiego frontmana. Wyrafinowany biszon (albo właściciel) :ylsuper: . Ja się tego po Was, Gośka nie spodziewałem. :o :lol: [/quote]

Ja nie wiem, gdzie Wy ten kolczyk widzicie! [img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/confused1.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia&Luka'][quote name='Alfa1']Wygląda jak kolczyk :cry:[/quote]

[quote name='Tomek67']Gośka - nie trzeba mieć bryli grubości denek od musztardówki :shocked!: , ażeby dojrzeć kolczyk w jęzorku avatarskiego frontmana. Wyrafinowany biszon (albo właściciel) :ylsuper: . Ja się tego po Was, Gośka nie spodziewałem. :o :lol: [/quote]

Ja nie wiem, gdzie Wy ten kolczyk widzicie! [img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/confused1.gif[/img][/quote]

No jak to, nie widzisz,na końcu języka :fadein:
Teraz wszystko wiadomo,kolor rozjaśniłaś i widać ,że to ząbki :wink:

Link to comment
Share on other sites

No, może to i ząbki Gośka. Jeśli tak (powiem, żeby nie odpuścić sobie do końca) szczęka nieco w charcim typie. :eek2:
Ja dresiarzy i ABS-ów nie morduję osobiście :niewiem: . Robią to moi ludzie. :2gunfire:
A nocą buszuję często tu i ówdzie. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonya-Nero'][quote name='Karka']A jasne :lol: tylko nie wiedziałam ,że to Csik no to szkoda ,że on nie ocenia lewków bo byłoby atrakcyjniej :wink:[/quote]

Ale to nie był Csik tylko współwłaściel psa Niemiec Schuster, czy jakoś tak :roll:[/quote]
Więc w takim razie nie wiem już nic :roll:

Gosia widzę ,że zmieniałaś pysiorek :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karka'][quote name='Sonya-Nero'][quote name='Karka']A jasne :lol: tylko nie wiedziałam ,że to Csik no to szkoda ,że on nie ocenia lewków bo byłoby atrakcyjniej :wink:[/quote]

Ale to nie był Csik tylko współwłaściel psa Niemiec Schuster, czy jakoś tak :roll:[/quote]
Więc w takim razie nie wiem już nic :roll: [/quote]

Już wyjaśniam, bo sama się pogubiłam :wink:
Ten co wystawiał, to był współwłaściciel, o którym pisała Sonya :D A Istvan Csik, to Pan z fotki :wink: :D

[img]http://img241.echo.cx/img241/5393/istvancsik7hj.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Sympatycznie wygląda ów Csik podtrzymuję swój żal ,że nie on będzie oceniał lewki w Poznaniu :(

Eclairs czy to jakiś wirus opanował twoją rodzinę i piesy :-? Tak wszyscy hurtem niemocni :o Życzę więc zdrowia wszystkim :)

Tomek może naumiesz koleżanki czarujących zwrotów po węgiersku pozwalających wygrać :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...